Порядок денний

16.05.2019, 16:31

Сорок п’ятої сесії Горішньоплавнівської  міської ради 
Полтавської області сьомого скликання 


21 травня 2019                 м. Горішні Плавні
10-00                              Велика зала міськради


Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 - 2023 роки.

 2. Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

 3. Про затвердження переліку перевізників, яким надаватиметься дотація на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2019 рік.

 4. Про затвердження положень про Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та його структурні підрозділи в нових редакціях.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

5. Про затвердження положень про управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області          та його відділів в нових редакціях.

Організаційні питання

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

 1. Про внесення змін до рішення 44 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 16.04.2019 «Про реорганізацію Салівської та Келебердянської сільських рад».

 2. Про покладання на в.о.старост обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

 3. Про затвердження Положення про старосту.

 4. Про затвердження Статуту Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

 5. Про затвердження Регламенту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в новій редакції.

 6. Про затвердження Тимчасового Положення про громадські слухання у Горішньоплавнівській об’єднаній територіальній громаді Полтавської області.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

7.Про виплату середньої заробітної платиКулик Н.В. – колишньому секретарю і депутату Келебердянської сільської ради сьомого скликання Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Поденежна Вікторія Михайлівна – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю

8. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання.

Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

 1. Про внесення змін до  рішення тридцять першої сесії сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

2. Про затвердження положень про управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та його структурних підрозділів в нових редакціях.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

3. Про внесення змін до рішення 40 сесії сьомого скликання  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 18.12.2018 «Про створення Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – т.в.о. начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

4. Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

 1. Про внесення змін до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ та громадських організацій».

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2. Про приватизацію кімнати № 232 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

3. Про приватизацію кімнати № 326 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1. 

4. Про приватизацію кімнати № 613 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

5. Про приватизацію кімнати № 736 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

6. Про приватизацію кімнати № 512 в гуртожитку по вул. Строни, буд. № 23.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна - начальник відділу економічного аналізу та контролю

7. Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 27.12.2011 «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, по місту Горішні Плавні».

8. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21.02.2017 «Про встановлення розмірів плати за користування земельними ділянками у місті Горішні Плавні».

9. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 03.07.2018 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».

10. Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 27.01.2015 «Про затвердження ставок та встановлення пільг щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

11. Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 27.01.2015 «Про встановлення окремих видів податків».

12. Про внесення змін до рішення п’ятдесят четвертої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 17.02.2015 «Про надання пільги щодо сплати орендної плати за землю».

Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

 1. Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Блохіним Дмитром Святославовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 9 по вулиці Молодіжна.

 2. Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Войтенко Галиною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 42.

 3. Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Вольвак Інною Анатоліївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 93.

 4. Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Гупало Інною Леонідівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 27 по проспекту Героїв Дніпра.

 5. Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Дунцем Юрієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 9.

 6. Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Жуковською Майєю Григорівною на земельну ділянку по вулиці Миру, 5-А.

 7. Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Кашканом Володимиром Анатолійовичем на земельну ділянку в районі будівлі № 18 по вулиці Миру.

 8. Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Наталенко Анною Григорівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 83.

 9. Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Савченком Геннадієм Валентиновичем на земельну ділянку по вулиці Конституції, 14-А.

 10. Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Слюсарем Вячеславом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Фермерська, 13.

 11. Про внесення змін до договору оренди землі з приватним підприємством «Сорока і К» на земельні ділянки по вулиці Миру, 12-А.

 12. Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Стеблюк Карлигаш Слямгазинівною на земельну ділянку по провулку Лесі Українки, 16.

 13. Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Тренічевим Єгором Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Пшенична, 25.

 14. Про внесення змін до договору оренди землі з ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» на земельну ділянку по вулиці Миру, 18.

 15. Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Федченком Михайлом Степановичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 95.

 16. Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Чорнобай Ніною Павлівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вулиці Добровольського.

 17. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Янішевським Антоном Вʼячеславовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 15.

 18. Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі № 73/09 від 23.06.2009 на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 25.

 19. Про припинення дії договору оренди землі з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельну ділянку в районі промислового майданчика ПрАТ «Полтавський ГЗК».

 20. Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.

Фінансові питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

 1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.

 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

 1. Про затвердження положень про Управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та її структурних підрозділів в нових редакціях.

 2. Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.  

 3. Про проведення інвентаризації земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні ПрАТ «Полтавський ГЗК».

 4. Про укладання з ФО-П Семеновим Вадимом Вікторовичем договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення сезонної пересувної тимчасової споруди поблизу нежитлового приміщення (бару) по проспекту Героїв Дніпра №42.

 5. Про  надання дозволу гр. Александренко Юлії Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

 6. Про надання дозволу гр. Васюті Ганні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

 7. Про надання дозволу гр. Павліні Юрію Станіславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

 8. Про надання дозволу гр. Петренко Людмилі Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Городецькій Ірині Іванівні земельної ділянки у с/т «Славутич».

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Шостаку Микиті Олександровичу земельної ділянки у с/т «Вікторія». 

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» від перехрестя проспекту Героїв Дніпра та вул. Миру до житлового будинку №78 проспекту Героїв Дніпра.

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біденку Володимиру Петровичу на розі вул. Чекаліна та вул. Лесі Українки.

 13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на території  м. Горішні Плавні Полтавської області.

 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Павленко Світлані Миколаївні  по вул. Леонова, 7.

 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Портянку Григорію Григоровичу  по вул. Озерна, 19-А.

 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Назаренку Володимиру Вікторовичу  по вул. Південна, 7.

 17. Про надання дозволу гр. Назаренку Володимиру Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по вул. Південна, 7.

 18. Про надання дозволу гр. Ляшенку Андрію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у власність по   вул. Горького, 142-А.

 19. Про надання дозволу Завалій Юлії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Строни, 1.

 20. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду по вул. Добровольського, 2.

 21. Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Конджорян Сабед Германівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 37-А.

 22. Про передачу Бицюку Сергію Володимировичу в оренду земельної ділянки по вул. Миру, 32.

 23. Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

 24. Про припинення договору оренди землі та передачу ТОВ «АЛЄКС 2016» в оренду земельної ділянки по вул. Миру, 12.

 25. Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр.Прудкій Оксані Олександрівні земельної ділянки по вул. Сонячна, 1-А.

 26. Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання «Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вздовж набережної міста Горішні Плавні Полтавської області».

 27. Про внесення змін до рішення 33 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 17.04.2018 року «Про надання дозволу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДОВЕ ТОВАРИСТВО «КВАРЦИТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування».

Різне.