Привітання міського голови!!

1.06.2011, 11:18

Дорогі друзі!

altУ перший день літа ми щороку вітаємо наших наймолодших громадян із Міжнародним днем захисту дітей. Усміхнені личка, сяючі радістю очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо на землі. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов'язок усього суспільства, держави, кожного з нас.

Майбутнє - за нашими дітьми, які вже сьогодні беруться за конкретні справи, заявляючи про себе творчими, науковими здобутками і спортивними досягненнями. Саме їм належить утверджувати у світі авторитет України як могутньої європейської держави. Для цього необхідно наполегливо навчатися, сміливо мислити, шукати своє покликання і не зраджувати йому.

Я щиро дякую всім, хто вкладає свою душу і розум у наших дітей, – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Від усього серця бажаю юним громадянам України, батькам, усім, хто не байдужий до дітей та їхніх проблем, міцного здоров'я, щастя, добробуту, здійснення задумів та мрій.

Міський голова Сергій Супрун