Церемонія відзначення кращого досвіду сімейного виховання «Сім’я року-2019»

17.05.2019, 08:25

15 травня в Міжнародний день сім’ї в розважальному центрі CITI club відбулася ХІІІ урочиста церемонія конкурсу відзначення кращого досвіду сімейного виховання «Сім’я року-2019». Її організатори – відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому Горішньоплавнівської міської ради спільно з ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС» у партнерстві з міським відділом освіти. За 13 років проведення конкурсу відзначено 260 сімей нашого міста.

Привітати 22 родини горішньоплавнівців завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна,  заступник міського голови Надія Угнічева, заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, начальник відділу освіти Лілія Щербина.

З побажаннями миру, добра, міцного здоров’я, наполегливого досягнення цілей у житті до учасників церемонії «Сім’я року-2019» звернувся перший заступник міського голови Олександр Чуприна. Від імені міського голови Дмитра Бикова Надія Угнічева, заступник міського голови, привітала родини з Міжнародним днем сім’ї, побажала благополуччя, затишку в родинах, щоб здоровими і вдячними виростали діти, щоб у своє доросле життя вони несли сімейні цінності, закладені батьками в дитинстві.

Під час нагородження номінантів «Сім’я року-2019» родинам вручили сертифікати, квіти й подарунки (набори чайного посуду Luminarc):

- Сім’я Джуганів (ДНЗ «Чебурашка»).

- Сім’я Кочекових (ДНЗ «Золота рибка»).

- Сім’я Басових (ДНЗ «Горобинка»).

- Сім’я Тиндюків (ДНЗ «Дюймовочка»)

- Сім’я Мокляків (ДНЗ «Попелюшка»).

- Сім’я Опанасюків (ДНЗ «Росинка»).

- Сім’я Гловацьких (ДНЗ «Сонечко»).

- Сім’я Сніжків (ДНЗ «Дзвіночок»).

- Сім’я Строіч (ДНЗ «Казка»).

- Сім’я Тристанів (ДНЗ «Сонечко» Дмитрівської сільської ради).

- Сім’я Кіміль (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ  ступенів).

- Сім’я Бутів (ЗОШ І-ІІІ  ступенів №6).

- Сім’я Красільнікових (СЗОШ I-III ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської)

- Сім’я Волошиних (СЗОШ I-III ступенів №4). 

- Сім’я Шевчуків (СЗОШ I-III ступенів №3 ім. В. О. Нижниченка.

- Сім’я Новописьменних (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).

- Сім’я Поток (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1).

- Сім’я Михайлових (Вище професійне гірничо-будівельне училище).

- Сім’я Загороднєвих (Політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського).

- Сім’я Штаньків (ГО «Центр муніципального розвитку»).

- Сім’я Опар (ГО «Ніжність»).

- Сім’я Єрухів (ПСМНЗ «Дитяча музична школа»).

Музичні вітання адресували присутнім на святі учень 3 класу ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Артем Єрух, вокальний гурт «Роксолана» і солістки Єлизавета Павлюк і Ніколь Литовченко СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Алла Федо),  Дар’я Кочекова й Павло Чамлай (ансамбль бального танцю «Астра», керівник Євген Константинов). 

Традиційно ведучою свята була Наталія Ткаченко, яка з теплом й щирістю розповідала про традиції взірцевих родин Горішніх Плавнів.