Пам’яті Миколи Івановича Коробкова

23.05.2019, 11:02

На 84 році пішов із життя Микола Іванович Коробков - Почесний громадянин міста, депутат Комсомольської міської ради, член виконавчого комітету міської ради, відповідальний і талановитий керівник, знана, добропорядна та шанована людина. 

Микола Іванович Коробков народився 20 грудня 1935 року. Трудову діяльність розпочав у 1952 році різноробочим, потім пов’язав своє життя з автомобільними транспортними підприємствами: працював водієм Рудоуправління ім. К. Лібкнехта тресту   «Дзержинськруда» м. Кривого Рогу. Із 1957 року працював на автобазі № 18 Криворізького виробничого автотресту майстром авторемонтних майстерень, інженером виробничо-технічного відділу, начальником автоколони, заступником директора з експлуатації автотранспорту. У період із 1975 по 1989 роки очолював автобазу № 5 Криворізького виробничого автотресту міста Комсомольська. У 1989 році був начальником цеху з підготовки виробництва Полтавського ГЗК м.Комсомольська. Із 1990 року очолював Комсомольське АТП-15347. 

Миколу Івановича Коробкова добре знали й поважали в нашому місті. Його професійну та громадську діяльність було неодноразово відзначено на місцевому та державному рівнях. Він був нагороджений медалями „За доблестный труд в ознаменование 100-летия со дня рождения В.И. Ленина”, „За трудовую доблесть”, „Ветеран труда”, знаком „Победитель соцсоревнований”. За досягнуті успіхи в розвитку автотранспорту, за особистий внесок у підвищення ефективності перевезень вантажів та пасажирів був відзначений Почесною грамотою обласної ради народних депутатів. Завдяки його високій відповідальності, наполегливості, вимогливості до підлеглих, організаторським здібностям АТП-15347 не скоротило кількість маршрутів і стабільно здійснювало перевезення пасажирів на міських, приміських і міжміських маршрутах, забезпечувало безперебійне обслуговування торгівельних організацій. За видатний особистий внесок у будівництво, соціальний та культурний розвиток міста, багаторічну сумлінну і творчу працю на благо його мешканців та з нагоди 35-річчя з дня заснування Комсомольська рішенням позачергової сесії двадцять другого скликання Комсомольської міської ради народних депутатів Полтавської області від 21.09.1995 р. М.І. Коробкову присвоєно звання «Почесний громадянин міста Комсомольська».

Свій життєвий шлях він пройшов гідно, з відкритою душею і чуйним серцем. Микола Іванович мав активну громадянську позицію, заслужив глибоку повагу серед колег, містян і друзів. Із 1976 року чотири рази поспіль обирався депутатом Комсомольської міської ради. У період 2006-2010 роки був членом виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Він був чуйною людиною, люблячим чоловіком, лагідним батьком.

Від імені територіальної громади Горішньоплавнівської міської ради, її виконавчого комітету висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним із приводу втрати Миколи Івановича Коробкова. Світла пам'ять про Миколу Івановича збережеться в серцях тих, хто його знав і любив, а справи житимуть у ділах його послідовників. Нехай рідна земля буде йому пухом!

Прощання з Миколою Івановичем Коробковим відбудеться об 11.00 годині біля його будинку за адресою проспект Героїв Дніпра, 24.