Конференція

3.06.2011, 15:17

Заключна конференція проекту «Мікрогрантова підтримка громадських ініціатив у м.Комсомольську».

alt31травня у міськвиконкомі відбулася заключна конференція проекту «Мікрогрантова підтримка громадських ініціатив у м.Комсомольську».

Проект здійснювався у межах Програми Міжнародного фонду «Відродження» за ініціативою ГО «Центр муніципального розвитку».

В конференції взяли участь міський голова С.А.Супрун, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, заступники міського голови, керівники та члени громадських організацій міста, представники ЗМІ.

Керівник проекту виконавчий директор ЦМР Л.І.Хиль у вступному слові відзначила, що реалізація проекту мала на меті підтримку громадських ініціатив різної спрямованості по реалізації проектів, які націлені на вирішення нагальних потреб громадськості міста та розвиток територіальної громади міста Комсомольська.

Міський голова С.А.Супрун у своєму вітальному слові зауважив, що міське самоврядування сприяє розвитку громадської активності суспільства, творчої ініціативи комсомольчан. Тому, і від кожного з нас, безпосередньо, залежить яким стане місто, рівень соціальних послуг та навколишня атмосфера. Право громадян на свободу об’єднання є невід’ємним правом людини, закріпленим Загальною декларацією прав людини, і гарантується Конституцією та законодавством України. Міська влада не стоїть осторонь громадських ініціатив, а надає і надалі надаватиме їм фінансову підтримку.

Сергій Андрійович також відзначив подяками та квітами всіх переможців проекту.

З вітальним словом виступив також голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус. Він зазначив, що будь-який проект спрямований на досягнення конкретних результатів, що передбачає і залучення фінансових ресурсів. Тому підприємство буде всіляко сприяти роботі громадських організацій по активізації громади міста та зміни життя на краще.

altДалі в ході конференції були заслухані звіти-презентації керівників проектів – переможців конкурсу«Мікрогрантова підтримка громадських ініціатив у м.Комсомольську». Всі надані кошти використані за призначенням, згідно кошторису та плану використання бюджетних коштів.