Останній дзвінок пролунав у школах міста

24.05.2019, 18:28

24 травня в закладах загальної середньої освіти Горішніх Плавнів відбулося Свято останнього дзвоника. 197 випускників навчальних закладів міста закінчили 11 клас і стали на порозі свідомого вибору шляху в доросле життя, вибору майбутнього фаху.

Міський голова Дмитро Биков привітав школярство, педагогів, батьків СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови із закінченням навчального року. Побажав випускникам свідомого вибору майбутньої професії, бо це відповідальний крок, і найперше треба ознайомитися із ринком праці, які професії затребувані сьогодні, а не які модні. «Цей вибір вплине на майбутнє життя, а воно повинно бути успішним, довгим, щасливим, кожен повинен самореалізуватися. Зараз у світі відбуваються швидкі зміни і в науці, і в техніці, і в соціальній сфері. Тому вам доведеться постійно навчатися, але перший вибір буде визначальним. Хочу, щоб всі ви, старшокласники, вступили до навчальних закладів, а молодші школярі добре відпочили, з багатьма ми зустрінемося в ДСОЦ «Горизонт», – наголосив Дмитро Биков.

Сьогодні всі маємо нагоду спостерігати за кардинальними змінами в школі – відкриття сучасного кабінету інформатики у 2018 році, відремонтованої спортивної зали, а зараз презентуємо прекрасний шкільний майданчик. Це тільки І етап, ці роботи будуть продовжені до 01 вересня, щоб зустрітися знову в оновленому дворі, вході в школу.

«Усі ці добрі справи відбуваються в нас за дієвої підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго. Хочу разом із вами подякувати йому за нові кабінети, спортивні зали, нові майданчики в навчальних закладах нашого міста. Сьогодні вкрай важлива така допомога», – підкреслив міський голова Дмитро Биков.

Міський голова побажав усім здоров’я, успіхів, віри в себе, яка надто важлива в житті кожного – віра в свої здібності, свої таланти, щоб усе якнайкраще складалося в житті.

Мелодія шкільного дзвоника розпочала веселу пору канікул та покликала в дорогу самостійності та зрілості п’ять тисяч сто десять учнів нашого міста. 

Тож хочеться побажати нашим дітям плідного відпочинку, сили й натхнення, успіхів у здобутті нових знань заради майбутнього.