Семінар для представників ОСББ Горішніх Плавнів

24.05.2019, 18:37

23 травня в малій залі виконкому відбувся семінар для представників ОСББ міста з теми «Основи енергоефективності в багатоквартирному житловому будинку» за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, регіонального експерта проекту IFC Володимира Колієнка, головного спеціаліста відділу благоустрою та житла ДЖКГ Наталії Рубан, головного спеціаліста, енергоменеджера ДЖКГ Дмитра Кошари, директора відділення «ПриватБанк» м.Горішні Плавні Руслана Смірнова.


Перший заступник міського голови Олександр Чуприна на початку семінару наголосив на важливості питання впровадження заходів з енергозбереження в багатоквартирних будинках житлового сектору, про зміни в законодавстві щодо початку роботи державного Фонду енергоефективності. Місто паралельно з державою буде підтримувати ініціативи ОСББ щодо впровадження заходів з енергозбереження. Також Олександр Чуприна зауважив: «Одним із важливих етапів реформування галузі ДЖКГ є підтримка й розвиток ОСББ. Тому  ми приділяємо цьому питанню особливу увагу, підтримуємо усі їх ініціативи та створюємо належні умови для розвитку».


Регіональний експерт проекту IFC Володимир Колієнко розповів про енергоефективні заходи в багатоквартирному будинку: фактичний стан житлового фонду, потенціал енергозбереження, з чого починати, модернізація інженерних систем будинку, термореновація огороджувальних конструкцій будинку, вигоди від впровадження енергоефективних заходів. 


Володимир Колієнко зосередив увагу представників ОСББ на фінансових аспектах впровадження енергоефективних заходів: джерела фінансування, економія, підтримка від Фонду енергоефективності, основні процедури і принципи діяльності Фонду енергоефективності.