Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

30.05.2019, 16:28

28 травня міський голова Дмитро Биков провів чергове засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. Очільник представив нових членів виконавчого комітету: в.о. старости Салівського старостинського округу Любов Бовбас, в.о. старости Келебердянського старостинського округу Оксану Задворну, голову громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді Сергія Олешка, побажав усім плідної співпраці на благо громади. 


Члени виконавчого комітету заслухали питання гуманітарного та соціального напрямків. Завідувач сектору фізичної культури і спорту Ольга Карпенко прозвітувала про підсумки виступів спортсменів міста в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях за 2018 рік. Усього в ДЮСШ міста відкрито для тренувань 13 спортивних відділень, які відвідували 1364 спортсмени, працювали 40 тренерів. У 2018 році на рівні області Горішні Плавні вибороли 268 золотих медалей (83 із плавання, 62 із стрільби кульової, 52 із бадмінтону), на рівні України – 37 золотих медалей (20 із веслування на байдарках і каное, 7 із стрільби кульової, 6 із боксу). На всеукраїнських змаганнях спортсмени інваспорту завоювали 18 медалей. На міжнародному рівні Олег Кухарик став чемпіоном світу, а Павло Алтухов – бронзовим призером чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років; Людмила Лузан – чемпіонкою Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років; Олександр Сівков став срібним призером чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное (каное четвірка), Дмитро Янчук, Тарас Міщук - бронзовими призерами чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное (каное двійка). Вихованці ДЮСШ № 1: Ганна Охота завоювала «срібло» чемпіонату світу з боксу, Максим Городинець – «срібло» Кубка світу з кульової стрільби серед юніорів у командному заліку; Надія Шаманова – «бронзу» Кубка світу з кульової стрільби серед юніорів у командному заліку. Спортсмени з веслування на човнах класу «Дракон» вибороли 48 медалей на чемпіонатах Європи. До складу збірних команд України з олімпійських видів спорту входило 28 спортсменів нашого міста (основний склад – 15, кандидати – 11, резерв - 2). Ольга Карпенко наголосила, що місто Горішні Плавні серед міст Полтавщини за результатами спортивних досягнень із неолімпійських видів спорту посіло І місце, із олімпійських видів спорту - ІІ місце. Відповідно до рейтингу роботи ДЮСШ за 2018 рік в області ДЮСШ № 3 із олімпійських видів спорту виборола І місце, ДЮСШ № 1 – ІІ місце. Відзначила роботу тренерів, які згідно з рейтингом посіли І-ІІ місця: Олена Мацапура та Микола Мацапура (веслування на байдарках і каное), Євгеній Безпалько та Віктор Недбайло (стрільба кульова), Олександр Середницький та Віктор Чирочка (бокс), Володимир Попов (тріатлон), Віталій Васильєв (вітрильний спорт), Ігор Снурніков та Вікторія Грабовська (теніс), Світлана Кочекова (бадмінтон), Сергій Ханчевський та Інна Скляр (веслування на човнах класу «Дракон»). Міський голова Дмитро Биков подякував спортсменам і тренерам за сумлінну роботу та високі результати, побажав наполегливості, успіхів у майбутніх тренуваннях та змаганнях, визначних перемог.    


Доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з травня 2019 року.


Про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2018-2019 років та завдання з їх підготовки до наступного опалювального періоду доповів Петро Василюк – директор департаменту ЖКГ. Зазначив, що в цілому опалювальний період 2018-2019 років пройшов добре, комунальні підприємства міста спрацювали на належному рівні, виявлені проблемні питання будуть вивчені та враховані в подальшій роботі. Відзначив, що в рамках енергозбереження у 2018 році виконано заходи з термомодернізації в будинках ОСББ: встановлено автоматизовані ІТП із заміною труб та виконано їх термоізоляцію за рахунок залучених кредитних ресурсів та фінансової підтримки з боку міського бюджету, що дозволило зменшити витрати на опалення, поліпшити якість та комфорт проживання співвласників багатоквартирних будинків. 


Розглянули й погодили проект рішення «Про встановлення тарифів КП «СпецЕко» на послуги з поводження з побутовими відходами». У зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму на 9%, середньої заробітної плати згідно зі змінами в Галузевій угоді на 40%, цін на паливо та мастильні матеріали на 10% підвищено тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, бюджетних установ та для інших споживачів. Для населення тариф збільшено на 10,4%, вартість послуги складе 17,04 грн за 1м3 на одну особу на місяць.


Директор КП «СПРПП «Вічність» Валерій Івлєв прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2018 рік та за І квартал 2019 року. За результатами роботи підприємством за 2018 рік було отримано прибуток у розмірі 183 тис. грн, за І квартал 2019 року – 215 тис. грн. Фінансування з міського бюджету в І кварталі 2019 року склало 1 млн грн, що більше у 2,3 рази ніж у аналогічному періоді 2018 року. З міського бюджету кошти виділялися на благоустрій міського кладовища, поховання невідомих, воїнів АТО, цілодобову безкоштовну для мешканців Горішні Плавні доставку померлих у морги міст Горішні Плавні, Кременчука. Валерій Івлєв поінформував, що за кошти міського бюджету придбано і встановлено побутовий модуль для робітників, встановлено огорожу для господарського інвентарю, проведено частковий ремонт огорожі кладовища, виготовлено і встановлено інформаційні стенди, закуплено та встановлено стовпчики для нумерації секторів, відремонтовано колонки з технічною водою, виконано ямковий ремонт щебнем доріг на секторах, відремонтовано три катафалки, біля адміністративної будівлі по вул. Космонавтів, 2 встановлено нові ворота, придбано комп’ютерну техніку. За кошти підприємства придбано твердопаливний котел, шліфувальну машинку, кулер, замінено стару електропроводку, труби й радіатори опалення в адміністративній будівлі, облаштовано приміщення для санітарної гігієни водіїв, у приміщенні по вул. Космонавтів, 2 встановлено металопластикові двері. Директор КП «СПРПП «Вічність» доповів, що середньооблікова чисельність працюючих у І кварталі 2019 року склала 42 особи, середньомісячна заробітна плата одного працівника на підприємстві в І кварталі 2019 року склала 8 922,05 грн та збільшилася в порівнянні з І кварталом 2018 року на 30,8%.


Заслухали звіт Сергія Карацюби про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «СпецЕко» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за 2018 рік та за І квартал 2019 року. Директор комунального підприємства зазначив, що підприємство здійснює збирання та захоронення відходів; поточне утримання об’єктів благоустрою та зеленого господарства міста; поточний ремонт вулично-дорожньої мережі; відлов, стерилізацію та утримання безпритульних тварин; утримання громадського туалету по вул. Набережній; утримання та благоустрій прибережної території; комплексне прибирання житлового фонду. За рахунок коштів міського бюджету у 2018 році придбано екскаватор-навантажувач JCB на 2,4 млн грн, біотуалети на 90 тис. грн; дорожні знаки на 199 тис. грн; контейнери для сміття великогабаритних відходів V-7 м3 на 481 тис. грн; багаторічних дерев та кущів на 1,8 млн грн. За рахунок власних коштів КП «СпецЕко» збудовано другий поверх адміністративно-виробничої будівлі по вул. Соборній, 1, навіс для вантажних авто, переобладнано сміттєвоз ВЛІВ та трактори; придбано спецодяг та взуття; котел та обладнання для системи опалення адміністративної будівлі; комп’ютерну техніку, стіл-платформу вантажопідйомну гідравлічну. Дохід від усієї діяльності у 2018 році в порівнянні з 2017 роком збільшився на 83 %, за І квартал 2019 року в порівнянні з І кварталом 2018 року - у 2 рази за рахунок розширення видів робіт та послуг на підприємстві. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у І кварталі 2019 року склала 9 275 грн та збільшилася у порівнянні з І кварталом 2018 року на 32 %. Міський голова відзначив роботу звітуючих комунальних підприємств, подякував директорам та трудовим колективам за сумлінну працю, члени виконавчого комітету взяли звіти директорів комунальних підприємств до відома.


Затвердили регламент виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. 


Начальник юридичного відділу Олена Таран прокоментувала проект рішення «Про уповноваження посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення». Члени виконавчого комітету ухвалили перелік посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення. Серед них: головний спеціаліст відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку виконавчого комітету, голови ОСББ, ЖБК, голова та заступники ОСН, старости старостинських округів, садових та гаражних товариств, члени громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта» та «Рота охорони», працівники житлово-експлуатаційних підприємств, КВП «Теплоенерго», КП «Міськсвітло», КП «СпецЕко», ПП «Міськліфт», департамент ЖКГ, управління архітектури і містобудування, ЦНАП.  


Опрацювали питання  служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, управління соціального захисту населення, відділу приватизації та обліку комунального майна, житлового відділу, управління архітектури і містобудування.