Апаратна нарада

4.06.2019, 11:46

03 червня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася апаратна нарада для керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, бюджетних закладів, організацій, установ, комунальних підприємств, структур державної влади. Апаратну нараду провів міський голова Дмитро Биков.


Міський голова привітав директорку КНП «Центр ПМСД м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» Аліну Ковпак і головного спеціаліста відділу благоустрою і житла ДЖКГ Наталію Рубан, які стали переможницями VI обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини», побажав здоров’я, добробуту, успіхів у роботі.


У ході наради обговорили актуальні питання життєдіяльності міста. Заслухали звіт в.о. старости Келебердянського старостинського округу Оксани Задворної про стан соціально-економічного розвитку території. На території округу розташований один населений пункт – село Келеберда - старовинне козацьке поселення, яке налічує тисячолітню історію. В.о. старости Келебердянського старостинського округу зауважила, що на сьогодні в селі зареєстровано 382  мешканці (60% пенсіонерів),  281 двір. Площа населеного пункту складає 73,67 га. Значна частина населення села працює в місті Горішні Плавні. Головним підприємством, що знаходиться на його території, є ПрАТ «Дніпровська хвиля». За фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» створено комунальне господарство, що займається благоустроєм, забезпеченням мешканців питною водою та освітленням. Із КП «СпецЕко» укладено угоду про централізований вивіз сміття. 95% осель газифіковано. Первинну медичну допомогу мешканцям села надають лікар та фельдшер Келебердянського фельдшерсько-акушерського пункту. Один раз на тиждень у селі працює поштове пересувне відділення зв’язку. На території села є сільський клуб та бібліотека, філіал Кременчуцької бібліотечної системи, дитячий майданчик, функціонує продуктовий магазин, кафе-бар. У Келеберді є козацькі могили у вигляді кам’яних брил з викарбуваними на них хрестами, братська могила радянським воїнам, які загинули при форсуванні Дніпра, пам’ятний знак жертвам Голодомору. На березі Дніпра розташований комплекс, що включає в себе Спасо-Преображенську церкву, приходський будинок та  дзвіницю, меморіал, присвячений Келебердянському козацькому форпосту на Дніпрі, та пірс для швартування  екскурсійних суден. Село відоме геологічною пам’яткою природи місцевого значення – рожевими гранітами архейської ери віком 3 млрд років, що виходять на поверхню. Оксана Задворна також окреслила проблемні питання територіальної громади. Міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів вивчити питання. 


Начальник підрозділу довідково-інформаційної служби в м. Горішні Плавні Ірина Андросова повідомила, що у місті запрацювала Єдина міська автоматизована система комунальних розрахунків, створена для надання  сучасних інформаційних сервісів для комунальних розрахунків. Пояснила, що Єдина міська автоматизована система комунальних розрахунків дозволяє отримати свої електронні рахунки за спожиті комунальні послуги та оплатити їх. Зареєструватися можна в розділі «Кабінет абонента» на сайті: hp.infocentr.pl.ua. Сервіс дає можливість дізнатися суми нарахувань до сплати за спожиті послуги, ознайомитися з нарахуваннями за кожен місяць, сплатити комунальніпослуги, передати по кожній послузі показники приладів обліку, відстежити їх історію. Також всю цю інформацію можна отримати в офісі довідково-інформаційного центру за адресою: вул. Миру, 17/33. У Центрі можна отримати виписки з особового рахунку за потрібний період, довідки з місця проживання, про склад сім'ї, інші.


Міський голова повідомив, що ДСОЦ «Горизонт» вважається одним з найкращих дитячих центрів для оздоровлення і відпочинку в Україні й стає все більше популярним на міжнародному рівні. Другий рік поспіль приймає на відпочинок дітей із Молдови з міста Унгени, цьогоріч у Центрі відпочиває група дітей із Польщі з Повіту Рацибозького. Такий високий рівень – результат тісної співпраці міської адміністрації, підприємств групи «Ferrexpo» та адміністрації, трудового колективу ДСОЦ «Горизонт».    


Міський голова Дмитро Биков відзначив перемоги вихованців дитячої музичної школи на всеукраїнському рівні. 27-30 травня у Києві відбувся XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан», де в номінації струнно-смичкові інструменти (соло) І місце зайняв учень 5 класу Данііл Фомін, ІІІ місце -  учень 7 класу Давид Яковлєв (скрипка, викладач Жанна Фоміна, концертмейстер Наталя Афанасьєва), IV місце - Павло Удовицький (віолончель, 5 клас, викладач Світлана Работнова, концертмейстер Наталія Єрух). І місце у номінації «Камерні ансамблі»  виборов дует скрипалів  Давид Яковлєв, Данііл Фомін. Тріо «MUSIK TIME» (Наталія Єрух (фортепіано), Світлана Работнова (віолончель), Альона Плотнікова (скрипка) зайняв ІІ місце у конкурсі з виконавської майстерності викладачів. Дмитро Биков зауважив: «Завдяки фінансовій підтримці народного депутата України Костянтина Жеваго за останні декілька років вдалося значно підвищити матеріально-технічний рівень дитячої музичної школи та покращити умови навчання».  


Міський голова привітав команди «Хвилька» та «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5» із СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені Л.І.Бугаєвської, їх керівників: учителів початкової школи Юлію Зінченко та Валентину Чернишову з перемогою на Всеукраїнському STEM-фестивалі ROBOTICA в номінації «Найкраще керування роботом». Дмитро Биков наголосив: «Радий, що до нашої міської родини робототехніків долучилися нові талановиті діти й учителі з СЗОШ № 5, які всього за рік наполегливої роботи стали конкурентоспроможними у програмуванні роботів на всеукраїнському рівні. Дякую засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за фінасову підтримку напрямку робототехніки в школах».