Семінар

20.06.2011, 07:51

Семінар «Зв’язки з громадськістю як ефективний механізм
залучення населення до реформування ЖКГ»

alt8 та 9 червня у місті Севастополі проходив семінар «Зв’язки з громадськістю як ефективний механізм залучення населення до реформування ЖКГ»

для представників органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств теплопостачання. Семінар організовано ВБО «Інститут місцевого розвитку» в рамках виконання Проекту USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні».

Місто Комсомольськ на семінарі представляли Світлана Озірна, головний спеціаліст з питань інформаційної політики Комсомольського міськвиконкому та Світлана Лихожон, начальник відділу збуту КВП «Комсомольськтеплоенерго».

Під час семінару керівник групи з питань залучення громадськості Інституту місцевого розвитку Кадрія Сафіуліна познайомила його учасників з ходом впровадження Проекту USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні. У своїх виступах вона висвітлювала такі актуальні питання, як підвищення поінформованості та обізнаності громадськості щодо спільних проблем житлово-комунального обслуговування, співпраця підприємств ЖКГ із засобами масової інформації, проблеми стосунків влади і комунальних підприємств із мешканцями.

Про співпрацю підприємств ЖКГ із засобами масової інформації, роль місцевих ЗМІ у процесі залучення населення до вирішення проблем громади розповідали та проводили практичне навчання Віра Ілляш та Анастасія Мініч - менеджери із зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

Під час проведення «круглого столу» з презентацією «Як ліквідувати заборгованість споживачів перед комунальними підприємствами виступила Світлана Лихожон, начальник відділу збуту КВП «Комсомольськтеплоенерго».