Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

19.06.2019, 10:01

18 червня за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.


Члени виконавчого комітету опрацювали питання гуманітарного та соціального напрямків: про затвердження висновку служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для тимчасового виїзду за межі України; про надання статусу неповнолітньому; про припинення піклування над неповнолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування; про виведення дитини зі складу дитячого будинку сімейного типу; про дозвіл на здійснення правочинів стосовно житла малолітньої дитини; про доповнення списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з червня 2019 року.


Розглянули та погодили проекти рішень житлово-комунального господарства, у тому числі про внесення змін у додаток до рішення виконкому від 23.10.2018р. №304 «Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Горішні Плавні на 2019 рік». Міський голова зауважив, що за результатами аналізу споживання енергоносіїв бюджетними установами здійснено висновок про необхідність упорядкування лімітів із метою ефективного споживання тепла та економії бюджетних коштів.


Заслухали звіт директора КП «Міський Палац культури і творчості» Олександра Меренкова про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2018 рік та за І квартал 2019 року, який зазначив, що станом на 01.04.2019 на підприємстві працюють 15 аматорських творчих колективів, 10 з яких мають звання «народний» та 4 колективи мають звання «зразковий». У 2018 році Палац культури і творчості відвідали близько 200 тис. глядачів, силами колективу підприємства проведено 350 культурно-мистецьких заходів, 29 гастрольних заходів. Директор КП «Міський Палац культури і творчості» прозвітував, що у 2018 році отримано чистий прибуток у розмірі 19,4 тис. грн, у І кварталі 2019 року - 240 тис. грн.  Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у І кварталі 2019 року склала 7 751,28 грн. Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві станом на 01.04.2019 відсутня, сплата податків до бюджету здійснюється вчасно. У 2017, 2018 роках, І кварталі 2019 року виконано значний обсяг робіт: поточні ремонти кабінету для занять гурту «Дніпровські зорі»; класів для занять танцювальних колективів «Веселка» та «Глорія»; ремонт підпірної стіни службового входу та пандуса для людей з обмеженими можливостями; частково замінено розбиті скляні вітражі фасаду будівлі; утеплено технічний поверх; оновлено теплоізоляцію трубопроводів системи опалення; замінено електричні лампи на світлодіодні. Для творчих колективів придбано сценічні костюми на суму 95 тис. грн. За рахунок коштів міського бюджету придбано сучасні комплекти меблів для творчих колективів ПКіТ. Олександр Меренков подякував міській адміністрації, засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за фінансову підтримку та плідну співпрацю. Дмитро Биков відзначив роботу трудового колективу, побажав усім плідної роботи. Члени виконавчого комітету взяли інформацію про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2018 рік та за І квартал 2019 року до відома. 


Розглянули питання економічного розвитку майнових та природних ресурсів, архітектури та містобудування, житлові питання.