Горішньоплавнівська громада вітала випускників загальноосвітніх шкіл міста

2.07.2019, 08:54

27 червня Горішньоплавнівська громада привітала випускників загальноосвітніх шкіл міста 2019 року. Випускники, їх учителі та батьки пройшли яскравим парадом вздовж оновленої вулиці Гірників до Палацу культури і творчості, де традиційно пройшли урочистості.

Свято відкрила молодь прощальним шкільним вальсом, вшанувала пам'ять загиблих захисників Вітчизни живими квітами. 


Привітати одинадцятикласників, які переступили поріг школи й вступили в доросле життя, завітали представники міської адміністрації: міський голова Дмитро Биков, начальник відділу освіти Лілія Щербина.


Очільник Горішніх Плавнів привітав випускників із закінченням школи, побажав бути здоровими, успішними, тягнутися до нових знань, обрати професію до душі та скористатися всіма можливостями для самореалізації й досягнення заповітної мрії. Порадив займатися самоосвітою, творчістю, спортом, мандрувати й відкривати для себе новий світ. 


Начальник відділу освіти приєдналася до святкових привітань, відзначила, щоцього річ 197 випускників отримали путівки в доросле життя. Побажала дітям успіхів у житті та майбутньому навчанні, подякувала батькам за підтримку та наполегливість, вчителям – за щоденну наполегливу працю. 


Дмитро Биков і Лілія Щербина вручили випускникам атестати з відзнакою, золоті й срібні медалі, привітали дітей і батьків із відмінним результатом. Цьогоріч у Горішніх Плавнях за успіхи в навчанні золотою медаллю нагороджено 9 учнів, срібною - 2.


Із найкращими побажаннями гарної долі, успіхів і благополуччя звернулися до випускників представники від вчителів – Світлана Чирва, від батьків – Наталія Найдьон. Випускниця Марія Гончаренко від імені учнів подякувала педагогам і батькам за терпіння, допомогу та розуміння. Випускників 2019 року привітали концертною програмою творчі колективи шкіл, а територіальна громада підтримала гучними оплесками.