Апаратна нарада

21.06.2011, 09:07

Апаратна нарада

20 червня у великій залі виконкому відбулася апаратна нарада, яку провів заступник міського голови Ю.М.Муха. В першу чергу він звернув увагу керівників підрозділів на проведення роботи щодо дотримання правил протипожежної безпеки в період літньої спеки. Необхідно донести мешканцям територіальної громади інформацію про обмеження відвідання громадянами лісових масивів у спекотний період через небезпеку виникнення пожежі. Юрій Миколайович наголосив на посиленому контролі за поливом зелених насаджень та вулиць міста у зв’язку з високою температурою. Одним із актуальних питань на сьогоднішній день є дотримання правил безпеки на воді, зокрема, демонтаж саморобних розважальних споруджень на воді.

Щодо бюджетних питань, то заступник міського голови відзначив, що передбачається перевиконання загального фонду в сумі 6 млн. грн. Ці кошти мають піти на запланований ремонт вулиці Портова. З обласного бюджету місту виділені кошти в сумі 1млн.400тис.грн. на асфальтування дороги в Піддубному. Ю.М.Муха піддав критиці відповідні служби щодо неосвоєних коштів. Так, наприклад, 7 млн.грн. з екологічного фонду досі неосвоєно.

Також Юрій Миколайович звернув увагу на суму заборгованості по «Комсомольськтеплокомуненерго». На сьогодні вона складає 5 млн.грн. Та гаряча вода з 1 липня має бути подана.

Наступні питання стосувалися служб санстанції: це рівень санітарної норми води в Дніпрі. За словами представника міської санстанції, вода на даний час - в межах санітарної норми. Крім того на нараді порушувалось питання відкриття автобусних маршрутів по місту та за його межі, зокрема, поновлення автобусного маршруту на Дніпропетровськ.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара поінформувала присутніх про те, що 24 червня відбудеться чергове засідання виконкому, а також познайомила з розпорядженням міського голови про забезпечення доступу до публічної інформації виконавчими органами Комсомольської міської ради.

Радник міського голови Н.Р.Карпець, як відповідальна особа, яка організовуватиме доступ до публічної інформації, зупинилася більш детально на роз’ясненні цього питання.

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська поінформувала про план заходів, які будуть проводитись в місті найближчим часом. Зокрема, 22 червня – Хвилина мовчання в пам’ять загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні, 25 та 26 червня – святкування Дня молоді, 28 червня – відзначення 15-ї річниці Дня Конституції України.