Назарова Вікторія Миколаївна

5.07.2019, 10:29

05 липня 2019 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- головного спеціаліста адміністративно-господарського відділу  виконкому   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки   та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік Назарової В.М. додаються.

Декларація

Заява

Е-декларація Назарової В.М. за 2018 рік розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Примітка: Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Інформація щодо результатів проведення перевірки Назарової Вікторії Миколаївни

11 вересня 2019 року в Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Назарової Вікторії Миколаївни, головного спеціаліста адміністративно-господарського відділу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Назарової В. М.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Назарової Вікторії Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».