Порядок денний

5.07.2019, 16:38

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


08 липня 2019                                                             м. Горішні Плавні

13-30                                                                        Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Комсомольської  міської ради четвертого скликання від 23.12.2004 щодо відшкодування втрат від недоотримання коштів за використання земель у місті Горішні Плавні.

1.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Дідиком Миколою Михайловичем на земельну ділянку по вулиці Хвойна, 12.

1.3.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Колесніковою Ярославою Юріївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вулиці Добровольського.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Корольовим Андрієм Петровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 69.

1.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Кузнєцовим Євгеном Леонідовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 71.

1.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Лисенко Аллою Григорівною на земельну ділянку по вулиці Горького, 1-А.

1.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Матюхою Юрієм Олександровичем на земельні ділянки, розташовані на території міста Горішні Плавні.

1.8.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Овчаренком Олександром Григоровичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 65.

1.9.  Про поновлення дії договору оренди землі з ВТП «СВІТАНОК» ЛТД на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 46.

1.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Сергіним Павлом Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 57 по проспекту Героїв Дніпра.

1.11.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Сидоровим Юрієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Космонавтів, 13.

1.12.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Вініченко Вікторією Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 2-а.

1.13.  Розгляд заяви гр. Вініченка Кирила Олександровича щодо укладання договору відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

1.14.  Щодо виконання протокольного доручення 45 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 21.05.2019 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці, яка знаходиться в оренді у ПП «Сорока і К» по вул. Миру, 12-А.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Розгляд заяви ФО-П Безсонової Людмили Василівни щодо можливості розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (для торгівлі продуктами харчування) в районі житлового будинку № 42 по вул. Конституції.

2.2.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

2.3.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті   Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

2.4.  Про затвердження детального плану.

2.5.  Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та проведення  земельних торгів у формі аукціону.

2.6.  Про надання дозволу гр. Андрійченку Дмитру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.7.  Про надання дозволу гр. Беззубцевій Валерії Геннадіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.8.  Про надання дозволу гр. Іванченку Віктору Андрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.9.  Про надання дозволу гр. Кроленко Лідії Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Кварцит».

2.10.  Про надання дозволу гр. Мотренку Миколі Григоровичу   на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.11.  Про надання дозволу  гр. Омелян Катерині Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.12.  Про надання дозволу гр. Паламарчуку Геннадію Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Кварцит».

2.13.  Про  надання дозволу гр. Пилипенку Миколі Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Кварцит».

2.14.  Про надання дозволу гр. Рахматіллаєвій Наталі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.15.  Про надання дозволу гр. Шишацькій Степанії Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Кварцит».

2.16.  Про надання дозволу гр. Борзовій Аліні Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у    с/т «Лаванда».

2.17.  Про надання дозволу гр. Гарбузу Юрію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.18.  Про надання дозволу гр. Молотковій  Світлані Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Лаванда».

2.19.  Про надання дозволу гр. Сюткіну Юрію Євгеновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

2.20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Мойсі Володимиру Володимировичу земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

2.21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Ісаєву Олександру Валентиновичу земельної ділянки у  с/т «Юність-2».

2.22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Філюк Зої Миколаївні земельної ділянки у   с/т «Юність-2».

2.23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Марченко Мирославі Віталіївні земельної ділянки у  с/т «Надія-2».

2.24.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Шумілу Сергію Олександровичу земельної ділянки у с/т «Будівельник».

2.25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Рон Людмилі Семенівні по вул. Доброхотова, 7.

2.26.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність  гр. Зіміній Ірині Костянтинівні по вул. Озерна, 17-А.

2.27.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність  гр. Коломійцю Василю Матвійовичу по вул. Чекаліна, 5-Г.

2.28.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки поблизу вул. Будівельників, 58, для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та проведення земельних торгів.

2.29.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» по вул. Будівельників, 84-А.

2.30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «МВ Транс» по вул. Набережна, 55.

2.31.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ВФ УКРАЇНА» в с. Салівка.

2.32.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність  гр. Немировській Людмилі Василівні та гр. Немировському Валерію Миколайовичу по вул. Руднична, 51.

2.33.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Рон Людмилі Семенівні     по   вул. Доброхотова, 7.

2.34.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кравченко Олені Олександрівні по вул. Перфільєва, 52, в. Келеберда.

2.35.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка  знаходиться     у користуванні гр. Вотінова   Андрія   Анатолійовича по  вул. Хвойна, 7.

2.36.  Про надання згоди ТОВ «АТП-15307» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Добровольського, 2.

2.37.  Про надання згоди ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Будівельників, 84-А.

2.38.  Про надання згоди ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, на території    м. Горішні Плавні.

2.39.  Про надання згоди ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту, на території міста Горішні Плавні.

2.40.  Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Портова, 25.

2.41.  Про надання дозволу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок по вул. Соснова.

2.42.  Про надання дозволу ТОВ «Єристівський ГЗК» на розроблення робочого проекту землеустрою рекультивації чистини земельної ділянки.

2.43.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Довгуна Віктора Петровича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.

2.44.  Про передачу земельних ділянок на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні.

2.45.  Про передачу земельних ділянок на умовах суперфіцію по вул. Дніпровська.

2.46.  Про передачу земельної ділянки на умовах суперфіцію по вул. Миру, 16.

2.47.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

2.48.  Про передачу ТОВ «РЕАЛ ЕСТЕЙТ ПОЛТАВА» в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 43.

2.49.  Про передачу Дуднику Геннадію Миколайовичу в оренду земельної ділянки по вул. Набережна, 12.

2.50.  Про припинення договору оренди земельної ділянки з ПП «Креміньнафтацентр» по вул. Портова, 17.

2.51.  Про передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІТ ІНВЕСТ» земельної ділянки по вулиці Портова, 17.

2.52.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальним закладом «Дитячо-юнацька спортивна школа №2 з плавання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» по вул. Добровольського, 27.

2.53.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування ДЮСШ №1 міста Горішні Плавні по вул. Добровольського, 27.

2.54.  Про передачу у власність гр. Крикливому Віталію Вікторовичу земельної ділянки по вул. Лісна, 68-А.

2.55.  Про припинення договору оренди землі та передачу ТОВ «АТБ-ТОРГСТРОЙ» в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 37-А.

2.56.  Про припинення договору оренди землі та передачу ПРИВАТНОМУ МАЛОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОМІС» в оренду земельної ділянки по вул. Огрудкувальників, 6.

2.57.  Про внесення змін до рішення 39 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.11.2018 року «Про надання дозволу гр. Будньому Анатолію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Наука».

2.58.  Про внесення змін до рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 22.01.2019 року «Про надання дозволу гр. Терещенку Анатолію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.59.  Про внесення змін до рішення 42 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.02.2019 року «Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Конституції у м. Горішні Плавні Полтавської області».


3.  Різне.

Розгляд можливості розміщення тимчасової споруди з літнім майданчиком для провадження підприємницької діяльності (для торгівлі продуктами харчування) в районі житлового будинку № 74 по проспекту Героїв Дніпра.