Світлій пам’яті Олександра Леонідовича Штейки

8.07.2019, 12:55

06 липня 2019 року на 41 році життя трагічно обірвалося життя Олександра Леонідовича Штейки. Пішов за вічну межу шанований, добрий чоловік, чуйний батько, знаний і поважний керівник. 


Народився Олександр Леонідович Штейка 17 жовтня 1978 року в селі Дмитрівці Полтавської області. У 1998 році закінчив Комсомольський політехнічний технікум за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів», у 2018 році – Кременчуцький національний університету імені Михайла Остроградського.


Трудову діяльність розпочав із 1998 року приватним підприємцем, із 2010 року очолив ТОВ «Гранд Трико». У 2015 році обраний головою Комсомольської міської організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Депутат Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання, заступник голови постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики


Усі, кому довелося працювати з ним, знали його як щирого товариша, здатного завжди зрозуміти інших і прийти на допомогу. Олександр Леонідович був благодійником, з особливою увагою підтримував розвиток спорту в місті, зокрема діяльність дитячих спортивних секцій і груп, надавав дієву допомогу громадським організаціям, підтримував дітей з обмеженими фізичними можливостями, малозабезпечені верстви населення, займався збором і доставкою гуманітарних вантажів для українських військових у зону бойових дій на Сході України, особисто фінансово підтримував українську армію в перші найважчі роки війни.


Світла пам’ять про Олександра Леонідовича назавжди залишиться в серцях його рідних, друзів, колег. 


Громадянська панахида по Олександру Леонідовичу Штейці і прощання відбудеться 09 липня у Свято-Миколаївському соборі Горішніх Плавнів о 09.30.


Міський голова Дмитро Биков