Апаратна нарада

9.07.2019, 09:39

08 липня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради за головування міського голови Дмитра Бикова відбулася апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних організацій та закладів, старостинських округів, державних структур. 


Присутні вшанували світлу пам'ять депутата Горішньоплавнівської міської ради, благодійника, добропорядного громадянина Олександра Штейки, який трагічно загинув 06 липня, хвилиною мовчання. 


Розглянули актуальні питання життєдіяльності міста та старостинських округів. 


Міський голова поінформував, що роботи з ямкового ремонту доріг внутрішньо квартальних проїздів у місті, що виконуються силами працівників КП «СпецЕко», продовжуються. Зазначив, що в рамках підтримки старостинських округів завершено ямковий ремонт дорожнього покриття Келебердянського старостинського округу. Ямковий ремонт на центральній вулиці Салівського старостинського округу планують розпочати поточного тижня. На пленарне засідання сесії в липні буде винесено питання про виділення 500 тис. грн на ці цілі. Міський голова також зауважив, що після вирішення питання про балансову належність Салівської школи, управлінням по інвестиціях та будівництву буде замовлено проект реконструкції 2 груп для дітей дошкільного віку. 


Заслухали начальника відділу освіти Лілію Щербину про результати державної підсумкової атестації (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання випускників 11-х класів шкіл міста. Лілія Щербина пояснила, що цьогоріч на ДПА у формі ЗНО було винесено 3 предмети: українську мову; математику/історію України (на вибір); фізику, біологію, географію, хімію, іноземну мову (на вибір). Оцінки із ДПА внесені у свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Міський голова акцентував увагу освітян на малій кількості випускників, які обирають на ЗНО предмети для вступу до технічних вищих навчальних закладів. «Сьогодні в Україні є велика потреба на спеціалістів інженерно-технічних спеціальностей», - наголосив Дмитро Биков. 


Дмитро Биков повідомив про перемогу веслувальників із Горішніх Плавнів на ІІ Європейських іграх 2019 у Мінську. У складі збірної України Людмила Кукліновська (Горішні Плавні) та Марія Повх (Луцьк) на байдарці-двійці на олімпійській дистанції 200 метрів вибороли «золото», а  Олег Кухарик (Горішні Плавні) та Олександр Сиромятников (Херсон) на байдарці-двійці на олімпійській дистанції 1000 метрів здобули «срібло». Спортсменів до змагань підготували тренери Микола Мацапура та Олександр Сімонов.


Очільник міста відзначив, що вихідними в Горішніх Плавнях поблизу готелю «Славутич» було організовано народні гуляння, концертну програму та дискотеку на березі Дніпра до свята Івана Купала; у Парку культури і творчості - парад дитячих візочків та концертну програму; у сквері FERREXPO - концерт скрипальки Іріне Гамджашвілі. Програма вихідних днів була насиченою та різноманітною.


Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська прозвітувала про основні культурно-мистецькі заходи, заплановані на найближчі два тижні. 13 липня з 09.00 години відбудуться змагання з веслування на човнах класу «Дракон» на призи FERREXPO (затока Барбара). О 17.00 годині в Парку культури та відпочинку на літній естраді пройде концертно-розважальна програма колективів ЦДтаЮТ «Приймай вітання, комбінате!». О 20.00 годині у сквері FERREXPO заплановано концерт за участю оркестру народних інструментів «Барви». 14 липня о 16.30 годині в Парку культури та відпочинку на танцювальному майданчику до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості відбудеться конкурсно-розважальна програма за участю ДСОЦ «Горизонт». Ірина Зеленська прокоментувала, що основні загальноміські заходи до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості заплановано на 20 липня. Міський голова звернувся до присутніх із проханням бути активними виборцями, організуватися й прийти на позачергові вибори депутатів Верховної Ради України, що мають відбутися 21 липня.