Звернення міського голови!!

21.06.2011, 09:09

Шановні комсомольчани!

altВ нинішньому році виповнюється 70 років відтоді, як німецько-фашистські війська віроломно, без попередження, напали на Радянський Союз. Українська Радянська Республіка дала армії і флоту понад 7 мільйонів воїнів. Кожен другий із них поліг на фронтах, а кожен другий із тих, хто залишився в живих, повернувся додому інвалідом. Окрім того, за час окупації України 1941-1944 pp. гітлерівці знищили понад 5 млн. чоловік (3,8 млн. мирних жителів і близько 1,5 млн. військовополонених); 2,4 млн. чоловік вивезли на роботи до Німеччини. Тож, у роки Великої Вітчизняної війни загинув кожний шостий житель України. Але, незважаючи на загарбницькі плани фашистських окупантів, Українська Радянська Республіка разом з іншими республіками Радянського Союзу ціною мільйонів людських життів здолала німецьких агресорів.

20 травня 2011 року Верховною Радою України була прийнята Постанова «Про запровадження в Україні особливої церемонії – проведення 22 червня кожного року Хвилини пам’яті по загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.» Серед багатьох традицій, які існують в Україні, особливе місце має бути відведено вшануванню загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. Тому важливість прийняття Постанови не викликає сумнівів. Адже вшанування пам'яті мільйонів загиблих є нашим беззаперечним обов’язком.

Відтепер 22 червня кожного року на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємствах, установах і організаціях на території України, зарубіжних дипломатичних та інших установах України буде приспускатися державний прапор України з чорними стрічками.

Також о 10 ранку в цей день підприємства, установи та організації на кілька хвилин припинятимуть свою роботу (якщо це не заборонено технологічно), зупинятиметься рух наземного громадського та приватного транспорту (окрім того, який рухається за графіком, або міжнародного) та подаватимуться відповідні звукові сигнали, сирени, які символізуватимуть проведення Хвилини мовчання.

Окрім того, 22 червня кожного року забезпечуватиметься обмеження трансляції розважальних програм шляхом внесення відповідних змін до програм радіо і телебачення. А рівно о 10 ранку трансляція радіо- і телепередач перериватиметься Хвилиною мовчання на знак вшанування пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Шановні комсомольчани! Ваша активна участь у проведенні 22 червня Хвилини пам’яті на честь загиблих у Великій Вітчизняній війні буде свідченням того, що ми не забули про свій обов’язок перед тими, кому зобов’язані життям та мирним небом над головою.

Міський голова Сергій Супрун.