Порядок денний

11.07.2019, 11:26

Сорок шостої сесії Горішньоплавнівської   міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 

16 липня 2019       м. Горішні Плавні

10-00       Велика зала міськради

1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Овчаренко Альбіна Миколаївна – в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства

1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 - 2023 роки.

1.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

1.3.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

1.4.  Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків на 2019.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.5.  Про внесення змін до  Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 -2021 роки.

1.6.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП  «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція благоустрою території, прилеглої до проспекту Героїв Дніпра від вул. Першопрохідників до вул. Проектна, 1 м. Горішні Плавні Полтавської області», (2 черга).

1.7.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП  «СпецЕко»  витрат по об’єкту «Реконструкція зупинки громадського транспорту по вул. Гірників м. Горішні Плавні Полтавської області».

2.  Організаційні питання:

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

2.1.  Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – директор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

2.2.  Про внесення змін у додаток до рішення 40 сесії  сьомого скликання від 18 грудня 2018 року «Про затвердження Програми підтримки  КП «Редакція міської газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2019 рік».

Доповідає: Пестич Любов Володимирівна – заступник начальника відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку

2.3.  Про внесення змін до рішень Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

3.  Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

3.1.  Про введення додаткових одиниць та змін у штатному розписі Інклюзивно–ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.1.   Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири № 6 у житловому будинку № 13 по проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.

4.2.  Про приватизацію кімнати № 319 в гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.

4.3.   Про приватизацію кімнати № 224 в гуртожитку по вул. Миру,      буд. №8.

4.4.  Про приватизацію кімнати № 208 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.

4.5.  Про  приватизацію кімнати № 116 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.

4.6.  Про приватизацію кімнати № 938 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

4.7.  Про приватизацію кімнати № 1 у секції № 5 у гуртожитку по вул. Молодіжній, буд. № 12.

4.8.   Про відмову у приватизації кімнати № 3 у секції № 15 у гуртожитку по вул. Молодіжній, буд. № 12.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

4.9.  Про внесення  доповнення   до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ  та громадських організацій».

4.10.  Про затвердження нової редакції статуту КНП «ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні».

4.11.  Про затвердження нової  редакції статуту комунального підприємства «Рембудсервіс».

4.12.  Про затвердження нової редакції статуту КП «СпецЕко».

4.13.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

4.14.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

4.15.  Про прийняття у власність Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна від Проекту ПРОМІС.

4.16.  Про безоплатну передачу та відчуження майна, яке перебуває на балансі департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

4.17.  Про безоплатну передачу майна, яке перебуває на балансі  КЖРЕП № 1, на баланс КП «СпецЕко».

4.18.  Про безоплатну передачу об’єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

4.19.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області та передачу його КП «Міськсвітло».

4.20.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП  ВУВКГ.

4.21.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області та передачу його АТ «Полтаваобленерго».

4.22.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП  «СпецЕко».

4.23.  Про прийняття у власність Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

4.24.  Про звернення до Кременчуцької районної ради щодо передачі  майна в комунальну власність Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

4.25.  Про затвердження передавального акта ДЮСШ № 2.

5.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.1.  Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Комсомольської   міської ради четвертого скликання від 23.12.2004 щодо відшкодування втрат від недоотримання коштів за використання земель у місті Горішні Плавні.

5.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Дідиком Миколою Михайловичем на земельну ділянку по вулиці Хвойна, 12.

5.3.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Колесніковою Ярославою Юріївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вулиці Добровольського.

5.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Корольовим Андрієм Петровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 69. 

5.5.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Кузнєцовим Євгеном Леонідовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 71.

5.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Лисенко Аллою Григорівною на земельну ділянку по вулиці Горького, 1-А.

5.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Матюхою Юрієм Олександровичем на земельні ділянки, розташовані на території міста Горішні Плавні.

5.8.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Овчаренком Олександром Григоровичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 65.

5.9.  Про поновлення дії договору оренди землі з ВТП «СВІТАНОК» ЛТД на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 46.

5.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Сергіним Павлом Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 57 по проспекту Героїв Дніпра.

5.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Сидоровим Юрієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Космонавтів, 13. 

5.12.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Вініченко Вікторією Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 2-а.

6.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

6.1.  Про  затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

6.2.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті  Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

6.3.  Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та проведення   земельних торгів у формі аукціону.

6.4.  Про надання дозволу гр. Андрійченку Дмитру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.5.  Про надання дозволу гр. Беззубцевій Валерії Геннадіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.6.  Про надання дозволу гр. Іванченку Віктору Андрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.7.  Про надання дозволу гр. Кроленко Лідії Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.8.  Про надання дозволу гр. Мотренку Миколі Григоровичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.9.  Про надання дозволу  гр. Омелян Катерині Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Кварцит».

6.10.  Про надання дозволу гр. Паламарчуку Геннадію Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Кварцит».

6.11.  Про надання дозволу гр. Пилипенку Миколі Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Кварцит».

6.12.  Про надання дозволу гр. Рахматіллаєвій Наталі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.13.  Про надання дозволу гр. Шишацькій Степанії Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Кварцит».

6.14.  Про надання дозволу гр. Борзовій Аліні Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Лаванда».

6.15.  Про надання дозволу гр. Гарбузу Юрію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

6.16.  Про надання дозволу гр. Молотковій  Світлані Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Лаванда».

6.17.  Про надання дозволу гр. Сюткіну Юрію Євгеновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

6.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Мойсі Володимиру Володимировичу земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

6.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Ісаєву Олександру Валентиновичу земельної ділянки у  с/т «Юність-2».

6.20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Філюк Зої Миколаївні земельної ділянки у  с/т «Юність-2».

6.21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Марченко Мирославі Віталіївні земельної ділянки у  с/т «Надія-2».

6.22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Шумілу Сергію Олександровичу земельної ділянки у с/т «Будівельник».

6.23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Рон Людмилі Семенівні     по  вул. Доброхотова, 7.

6.24.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Рон Людмилі Семенівні по вул. Доброхотова, 7.

6.25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність  гр. Зіміній Ірині Костянтинівні по вул. Озерна, 17-А.

6.26.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність  гр. Коломійцю Василю Матвійовичу по вул. Чекаліна, 5-Г.

6.27.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки поблизу вул. Будівельників, 58, для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та проведення земельних торгів.

6.28.  Про надання згоди ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Будівельників, 84-А.

6.29.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» по вул. Будівельників, 84-А.

6.30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «МВ Транс» по вул. Набережна, 55.

6.31.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ВФ УКРАЇНА» в с. Салівка.

6.32.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність гр. Немировській Людмилі Василівні та гр.Немировському Валерію Миколайовичу по вул. Руднична, 51.

6.33.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кравченко Олені Олександрівні по вул. Перфільєва, 52, в. Келеберда.

6.34.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка  знаходиться     у користуванні гр. Вотінова   Андрія   Анатолійовича по  вул. Хвойна, 7.

6.35.  Про надання згоди ТОВ «АТП-15307» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Добровольського, 2.

6.36.  Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Портова, 25.

6.37.  Про надання дозволу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок по вул. Соснова.

6.38.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Довгуна Віктора Петровича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра. 

6.39.  Про затвердження детального плану території «Система зовнішнього господарсько-питного водопостачання ТОВ «Єристівський ГЗК». 

6.40.  Про надання дозволу ТОВ «Єристівський ГЗК» на розроблення робочого проекту землеустрою рекультивації чистини земельної ділянки.

6.41.  Про надання згоди ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту, на території міста Горішні Плавні.

6.42.  Про передачу земельних ділянок ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні.

6.43.  Про надання згоди ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, на території м. Горішні Плавні.

6.44.  Про передачу Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області земельних ділянок на умовах суперфіцію по вул. Дніпровська.

6.45.  Про передачу Департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області земельної ділянки на умовах суперфіцію по вул. Миру, 16.

6.46.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

6.47.  Про передачу ТОВ «РЕАЛ ЕСТЕЙТ ПОЛТАВА» в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 43.

6.48.  Про передачу Дуднику Геннадію Миколайовичу в оренду земельної ділянки по вул. Набережна, 12.

6.49.  Про припинення договору оренди земельної ділянки з ПП «Креміньнафтацентр» по вул. Портова, 17.

6.50.  Про передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІТ ІНВЕСТ» земельної ділянки по вулиці Портова, 17.

6.51.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальним закладом «Дитячо-юнацька спортивна школа №2 з плавання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» по вул. Добровольського, 27.

6.52.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування ДЮСШ №1 міста Горішні Плавні по вул. Добровольського, 27.

6.53.  Про передачу у власність гр. Крикливому Віталію Вікторовичу земельної ділянки по вул. Лісна, 68-А.

6.54.  Про припинення договору оренди землі та передачу ТОВ «АТБ-ТОРГСТРОЙ» в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 37-А.

6.55.  Про припинення договору оренди землі та передачу ПРИВАТНОМУ МАЛОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОМІС» в оренду земельної ділянки по вул. Огрудкувальників, 6.

6.56.  Про внесення змін до рішення 39 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.11.2018 року «Про надання дозволу гр. Будньому Анатолію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Наука».

6.57.  Про внесення змін до рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 22.01.2019 року «Про надання дозволу гр. Терещенку Анатолію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

6.58.  Про внесення змін до рішення 42 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.02.2019 року «Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Конституції у м. Горішні Плавні Полтавської області».

7.  Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

7.1.  Про внесення змін у рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 22 січня 2019 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2019 рік».

7.2.  Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

8.  Про зняття з контролю рішень міської ради:

Доповідає: Байдак Валерій Васильович – голова постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології

8.1.  Рішення 35 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 03 липня 2018 «Про створення комунального підприємства «Рембудсервіс» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

9.  Різне.