Сесія Горішньоплавнівської міської ради

17.07.2019, 10:15

16 липня за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання сорок шостої сесії Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь 22 депутати.


Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять депутата Горішньоплавнівської міської ради, благодійника Олександра Штейка, який трагічно загинув 06 липня.


Розглянули питання житлово-комунального господарства та будівництва. В.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Альбіна Овчаренко доповіла про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 - 2023 роки. Внесено зміни на 2,6 млн грн на заходи із благоустрою, на 2,4 млн грн – на заходи, що будуть реалізуватися за рахунок коштів бюджету розвитку, на 15 тис. грн – на послуги, що надає КП «Вічність», на 400 тис. грн – на забезпечення функціонування підприємств житлово-комунальної сфери, на 1,5 млн грн – КП «СпецЕко» на ямковий ремонт доріг з твердим покриттям.   


Розглянули та ухвалили проект рішення «Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки». Альбіна Овчаренко зазначила, що у рамках Програми виділили 5 млн грн на заходи, що фінансуватимуться за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища. Додаткові кошти будуть спрямовані на розробку та проведення стратегічної екологічної оцінки схеми санітарного очищення населених пунктів ОТГ, ліквідацію стихійних звалищ, екологічно безпечного збирання й перевезення відходів, придбання, посадку, догляд за зеленими насадженнями, утримання парку. 


В.о. директора департаменту житлово-комунального господарства зауважила, що за рахунок пересування коштів також вносяться зміни у Програму підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки. За рахунок міського бюджету буде виділено 167 тис. грн на капітальні ремонти козирків, входів у під’їзди житлових будинків; 277 тис. грн – на заміну вікон у місцях загального користування; 65 тис. грн – на капітальний ремонт конструкцій житлових будинків; 80 тис. грн – на заміну вхідних дверей у будинках № 8 по вул. Добровольського, № 10/17 по просп. Героїв Дніпра, № 3 і № 5 по вул. Портовій.


Затверджено на 2019 рік ОСББ «Космонавти», розташованого по вул. космонавтів, 15, розмір відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів у розмірі компенсації 10% від суми кредиту на впровадження заходів із енергозбереження і модернізацію будинку.


Начальник управління по інвестиціях та будівництву Олександр Кравченко  прозвітував про внесення змін до  Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 -2021 роки. 


Депутати Горішньоплавнівської міської ради погодили прийом-передачу від управління по інвестиціях та будівництву до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрати по об’єктах реконструкції та благоустрою: території, прилеглої до проспекту Героїв Дніпра від вул. Першопрохідників до вул. Проектна, 1; зупинки громадського транспорту по вул. Гірників.


Депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали організаційні питання. Начальник відділу кадрового забезпечення Ганна Кириченко поінформувала про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради. Ухвалили ввести з 01.08.2019 дві посади головного спеціаліста відділу благоустрою і житла до структур департаменту ЖКГ. 


Начальник відділу освіти Лілія Щербина прокоментувала проект рішення «Про введення додаткових одиниць та змін у штатному розписі Інклюзивно–ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області». Депутати міської ради затвердили новий штатний розпис центру в кількості 21 штатна одиниця, з них посади директора,  вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя-реабілітолога, практичного психолога, 11 посад реабілітаційного відділення, прибиральник, двірник, головний бухгалтер, бухгалтер. 


Затвердили статути КНП «ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні», КП «Рембудсервіс», КП «СпецЕко», КП ВУВКГ, КП «Міськсвітло» у новій редакції.


Заслухали Аллу Говорун – начальник фінансового управління, про міський бюджет на 2019 рік. За рахунок вільного залишку загальний обсяг міського бюджету збільшиться на 786 тис. грн. На придбання путівок для реалізації «Міська програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки» відділу освіти виділено 291 тис. грн, управлінню охорони здоров'я – 8,9 тис. грн. Управлінню соціального захисту населення – 186 тис. грн на виплату постійної надбавки за вислугу років соціальним робітникам ТЦСС «Калина» та облаштування нових приміщень УСЗН. Виконавчому комітету – 300 тис. грн на забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні на 2018-2022 роки. Очікується перевиконання доходів спеціального фонду на кінець року на 5 млн грн. 


В.о. начальника житлового відділу Ірина Яковлєва доповіла 8 житлових питань, начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна – 12 проектів рішень  поновлення прав користування земельними ділянками, начальник управління архітектури і містобудування Михайло Шкопотко – 58 питань архітектури і містобудування. Депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали та погодили проекти рішень.