Вітання міського голови Дмитра Бикова з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України

19.07.2019, 09:15

Шановні працівники й ветерани гірничодобувної промисловості!


Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України.


Це свято для нашого міста має особливе значення, це свято переважної більшості містян, бо заснування, розвиток нашої малої  Батьківщини   пов’язані з утворенням та розвитком Полтавського гірничо-збагачувального комбінату – одного з найпотужніших   промислових підприємств групи компаній FERREXPO на Полтавщині та в Україні.


З підприємствами групи компаній FERREXPO – ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК» –  пов’язали свою долю, трудову діяльність практично всі сім’ї горішньоплавнівців, працювали й нині працюють немало сімейних династій.


Професіонали підприємств забезпечують видобуток залізної руди, її транспортування, глибоку переробку та випуск конкурентоспроможної продукції, оновлюють виробництво, впроваджують передові технології, реалізують інноваційні  проекти. Окремо хочу відзначити трудовий колектив НВП «Фероліт» за високі стандарти у виробництві та рівень соціальної відповідальності.


Бажаю всім представникам гірничодобувної й металургійної галузі миру, здоров’я й оптимізму, благополуччя й добра родинам, нових професійних досягнень! 


Міський голова Дмитро Биков