Апаратна нарада

30.07.2019, 15:26

29 липня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду для керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, бюджетних закладів, організацій, установ, комунальних підприємств, структур державної влади. 


Дмитро Биков привітав наших талановитих земляків: живописця, скульптора, майстра художнього різьблення по дереву Вадима Іщенка; журналістку, письменницю Віру Журавель із перемогою на 42 конкурсі літератури і образотворчого мистецтва Міжнародної Академії сучасного мистецтва. Вручив переможцям квіти, подарунки із символікою міста, побажав натхнення, успіхів. Урочиста церемонія нагородження відбулася в Римі. Серед 1000 конкурсантів Вадим Іщенко за скульптури «Рожева» і «Червона» був відзначений дипломом лауреата й бронзовою медаллю, премією культури в жанрі «Скульптура» - Трофей «Золота медуза»; Віра Журавель за вірші «Римський вальс», «Хто що бачить», «Не убий» - дипломом лауреата й срібною медаллю, премією культури в жанрі «Література» - Трофей «Золота медуза». 


Очільник міста представив тимчасово виконуючого обов'язки директора комунального підприємства «Рембудсервіс» Василя Феня, побажав успіхів на новій відповідальній посаді та плідної співпраці.


У ході апаратної наради міський голова акцентував увагу на головних подіях, що відбуваються у світі та в Україні. 16 липня Європейський парламент затвердив на посаду голови Єврокомісії екс-міністра оборони Німеччини Урсулу фон дер Ляйен. 60-річна Урсула фон дер Ляйен має сімох дітей, медичну освіту, була міністром у справах сім'ї, людей похилого віку, жінок та молоді й стала першою жінкою на чолі Міноборони Німеччини та Єврокомісії 


У США розглядається законопроєкт щодо запровадження санкцій проти будівництва магістрального газопроводу «Nord Stream 2», що передбачає будівництво нової додаткової гілки газопроводу від узбережжя Російської Федерації через Балтійське море до Німеччини. Потужність нового газопроводу становитиме 55 млрд кубометрів газу щорічно, довжина - понад 1,2 тис. км.  


Міністерство фінансів України повідомило про невиконання плану видатків загального фонду держбюджету за січень-червень 2019 року на 43 млрд грн. Не проведені видатки за бюджетними програмами головними розпорядниками: Міністерству оборони – на 4 млрд грн; Міністерству охорони здоров’я – на 3,9 млрд грн; Міністерству внутрішніх справ – на 3,2 млрд грн; Міністерству соцполітики – на 2,4 млрд грн. Попри невелике зростання економіки план доходів загального фонду не виконано на 5,9%.  


Очільник міста поінформував про результати перших обговорень реформування адміністративно-територіальних округів на Полтавщині.  Було запропоновано визначити на Полтавщині 4 райони з центрами у Миргороді, Лубнах, Полтаві, Кременчуці. Місто Горішні Плавні матиме статус міста обласного значення.   


Дмитро Биков прозвітував про хід капітальних ремонтів по місту. Виконано ямкові ремонти більшості доріг Горішніх Плавнів та Келебердянського, Салівського старостинських округів. Зевершуються роботи з поточного ремонту внутрішньо квартальних проїздів на території КЖЕПів № 3-4. Планують виконати ямковий ремонт доріг по вулицях Добровольського, Молодіжній, Соборній. Здійснено облаштування двох карманів для паркування автомобілів у районі будинку № 35 по просп. Героїв Дніпра. Тривають роботи з освітлення нової доріжки з кольорової бруківки вздовж пляжної зони відпочинку біля Дніпра.  


У рамках міської програми проводиться реконструкція туалетних кімнат і кухонних блоків дитячих садочків та шкільних кабінетів. Цьогоріч роботи проводяться у ДНЗ «Казка», ДНЗ «Горобинка», ДНЗ «Золота рибка», СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5  та ЗОШ   І-ІІІ ступенів № 6. У ДНЗ «Росинка» та Центрі дитячої та юнацької творчості здійснюється реконструкція системи опалення.  У ДНЗ «Чебурашка» та СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 проводиться капітальний ремонт покрівлі. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 завершено реконструкцію головного шкільного майданчика, розпочато реконструкцію вхідної групи та заїзду. Усім школам міста виділено кошти для придбання нових меблів. 


Дмитро Биков поінформував, що в Горішніх Плавнях декларацію з лікарем підписали 80,9 % приписного населення.  У липні в комунальному некомерційному підприємстві «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м.Горішні Плавні» відкрито сучасне відділення жіночої консультації європейського зразка. Здійснено повну реконструкцію приміщень: замінено мережі тепло-, водо-, електропостачання, двері, вікна, прилади обігріву, виконано сучасний ремонт кабінетів, туалетної та санітарної кімнат, коридору, встановлено кондиціонери, сучасні меблі та нове медичне обладнання. Міський голова зазначив, що проект було реалізовано за кошти міського бюджету (2 млн грн) та кошти депутата Полтавської обласної ради Дмитра Півня (750 тис. грн). Йшлося про потребу міської лікарні в придбанні томографа. З метою закупівлі дорого медичного апарата на умовах співфінансування проводяться перемовини з Полтавською обласною радою.  

Дмитро Биков повідомив, що в місті 20-23 серпня буде проведено XVI Міжнародний фольклорний фестиваль «Калинове літо на Дніпрі», що давно став візитівкою Горішніх Плавнів. Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська прозвітувала, що відкриття фестивалю та традиційний марш-парад учасників фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» відбудеться 20 серпня о 19.00 годині. 21 серпня концертні виступи учасників фольклорного фестивалю відбудуться в Парку культури і відпочинку на літній естраді, 22 серпня – на березі Дніпра біля готелю «Славутич». 23 серпня біля Палацу культури і творчості заплановане закриття фестивалю. 03-04 серпня об 11.00 годині у міському парку відбудеться виставка безпритульних тварин «Лапи в руки», о 18.00 годині - виступ муніципального духового оркестру. У суботу 03 серпня о 20.00 годині  у сквері FERREXPO  заплановано вечір бардівської пісні.