ПЕНСІЙНИЙ ФОНД закликає до легалізації заробітної плати населення

31.07.2019, 09:35

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД 

закликає до легалізації заробітної плати населення


Шановні роботодавці!

Закликаємо вас зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить багатьом громадянам отримати реальну соціальну підтримку і зняти соціальну напругу в суспільстві. Пропонуємо вам невідкладно і належним чином укласти трудові відносини зі своїми найманими працівниками. 

У випадку ігнорування керівниками підприємств і приватними підприємцями законодавчих вимог контролюючі органи вимушені будуть застосовувати відповідні заходи в межах компетенції.

Нагадаємо, що у 2019 року сума штрафу за кожного неоформленого працівника складає 125190 грн


Шановні громадяни !

Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору (видання наказу про прийняття на роботу). 

У разі порушення роботодавцем вимог законодавства про працю кожен громадянин має право звернутися до Управління Держпраці у Полтавській області або до суду за захистом своїх конституційних прав.

Усі громадяни мають змогу зареєструватися на офіційному порталі Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua та контролювати не тільки свій офіційний розмір заробітної плати, а і факт сплати внесків роботодавцем, що дає підстави в подальшому підтвердити страховий стажДля цього необхідно отримати код доступу до своїх даних, подавши заяву до сектору обслуговування громадян за адресою: вул.Миру, 29 (тел.для довідок 21214).


Горішньоплавнівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області