Порядок денний

9.08.2019, 09:50

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


12 серпня 2019                                          м. Горішні Плавні

13-30                                                     Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «ФІРМА «АДІС» на земельну ділянку по вулиці Гірників, 33.

1.2.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Желізняк Ларисою Андріївною на земельну ділянку по вулиці Зелена, 15-А.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Легаєм Андрієм Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 28.

1.5.  Про  внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на земельну ділянку в районі житлових будинків № 62-77 по вул. Леонова.

1.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Чистяковим Дмитром Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по проспекту Героїв Дніпра.

1.7.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ПРАТ «АТП №15347» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 2 по проспекту Героїв Дніпра.

1.8.  Про припинення дії договору оренди землі з ФОП Войтенко Галиною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 42.

1.9.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Гупало Інною Леонідівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 27 по проспекту Героїв Дніпра.

1.10.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Полозуном Павлом Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 50.

1.11.  Про припинення дії договору оренди землі з ФОП Штейкою Олександром Леонідовичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 2.

1.12.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянкою Гупаловою Лілією Вікторівною  на земельну ділянку по вулиці Гірників, 15.

1.13.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянкою Загорулько Оленою Вікторівною  на земельну ділянку по вулиці Гірників, 15.

1.14.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянином Десятериком Андрієм Станіславовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 49.

1.15.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянином Федоренком Миколою Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 12.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Розгляд заяви ФО-П Саркісяна Артура Айковича щодо можливості розміщення пересувних тимчасових споруд, для сезонної  торгівлі, для провадження підприємницької діяльності (торгівля продуктами харчування) в районі житлового будинку № 31 по вул. Добровольського.

2.2.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті   Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

2.3.  Про включення земельної ділянки на вул. Будівельників до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та підготовку лотів та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.4.  Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Безсонової Л.В. для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлових будинків № 42 по   вул. Конституції.

2.5.  Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Гули С.Л. для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 27 по проспекту Героїв Дніпра.

2.6.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ТОВ «ВАКІР» для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 2 по проспекту Героїв Дніпра.

2.7.  Про надання дозволу гр. Алєнтєвій Тетяні Ігорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Коноплянка».

2.8.  Про надання дозволу гр. Іванченко Тетяні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

2.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Колотію Петру Івановичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Лихожону Миколі Михайловичу земельної ділянки у с/т «Калина».

2.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пасічній Катерині Іванівні земельної ділянки у с/т «Струмок».

2.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Сасу Анатолію Григоровичу земельної ділянки у с/т «Берізка».

2.13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Білоусу Андрію Володимировичу по вул. Лугова, 6/68.

2.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Зінчуку Аліму Ростиславовичу по вул. Лісна, 20.

2.15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність  гр. Гордієнко Катерині Володимирівні по вул. Перемоги, в с. Салівка.

2.16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Дмитренку Олександру Сергійовичу по вул. Франка, 4-А.

2.17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Дубині Анатолію Миколайовичу по вул. Горького, 18/5.

2.18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кучер Вірі Іванівні по вул. Озерна, 21.

2.19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Лавдиру Віталію Валерійовичу по вул. Соснова, 21.

2.20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Шумському Юрію Миколайовичу по вул. Франка, 6.

2.21.  Про передачу земельних ділянок ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні.

2.22.  Про передачу у власність гр. Барковській Олені Анатоліївні земельної ділянки по вул. Перфільєва, 12, в с. Келеберда.

2.23.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Біденку Володимиру Петровичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 65.

2.24.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Сорокіній Валентині Василівні земельної ділянки по вул. Яблунева, 1.

2.25.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Чорній Вірі Іванівні земельної ділянки по вул. Перспективна, 26.

2.26.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Шевченку Євгену Валерійовичу земельної ділянки по вул. Чекаліна, 16-Е.

2.27.  Про припинення договору оренди землі та передачу гр. Морозу Олександру Григоровичу в оренду земельних ділянок по вул. Соборна, 61.

2.28.  Про надання дозволу гр. Морозу Олександру Григоровичу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок у власність по вул. Соборна,61.

2.29.  Про надання дозволу Прядко Ніні Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вулиці Миру, 10.

2.30.  Про надання дозволу гр. Цимбалову Владиславу Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Зелена, 10.

2.31.  Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Добровольського у м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.32.  Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Строни у м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.33.  Про надання дозволу гр. Репетило Олені Леонідівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Хвойна, 26-В.

2.34.  Про надання дозволу  фізичній особі - підприємцю Ісаєнко Пелагеї Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в районі житлового будинку № 79 по вул. Добровольського.

2.35.  Про внесення змін до рішення 26 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 15.08.2017 року «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у садових товариствах».

2.36.  Про внесення змін до рішення 43 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про надання дозволу гр. Матещуку Олександру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.37.  Про внесення змін до рішення 45 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 21.05.2019 року «Про проведення інвентаризації земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні ПрАТ «Полтавський ГЗК».


3.  Різне.