Порядок денний

12.08.2019, 15:08

засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту, 

зв’язку та екології

13 серпня 2019     м. Горішні Плавні

13-30     Мала зала міськради


1. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, заснованого на комунальній власності.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

2. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2023 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

3. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

4. Про внесення змін до рішення 46 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019  «Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції імодернізації житлових будинків на 2019». 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

5. Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

6. Про внесення змін до  Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 -2021 роки.

Доповідає: Кривошапка Михайло Григорович – в.о. начальника управління по інвестиціях та будівництву

7. Різне.