Порядок денний

15.08.2019, 11:15

1.  Інформація про стан протидії злочинності та ефективності захисту осіб від злочинних посягань на території міста Горішні Плавні упродовж першого півріччя 2019 року.

Інформує: Демченко Дмитро Анатолійович – керівник Кременчуцької місцевої прокуратури


2.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 


Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

2.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2023 роки.


2.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади  на 2016-2020 роки.


2.3.  Про внесення змін до рішення 46 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019  «Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції імодернізації житлових будинків на 2019».


2.4.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».


Доповідає: Кривошапка Михайло Григорович – в.о. начальника управління по інвестиціях та будівництву

2.5.  Про внесення змін до  Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 -2021 роки.


3.  Організаційні питання:


Доповідає: Поденежна Вікторія Михайлівна – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю

3.1.  Про внесення змін до складу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання.


Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.2.  Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2019 рік.


4.  Питання гуманітарного напрямку:


Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – в.о. начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

4.1.  Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».


4.2.  Про внесення змін до додатків  рішення тридцять першої сесії сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».


Доповідає: Гуржій Оксана Валентинівна – в.о. завідувача сектору фізичної культури і спорту

4.3.  Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, Європи та Світу з олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам Європейських ігор та їх тренерам.


5.  Питання економічного розвитку та ресурсів:


Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

5.1.   Про внесення доповнень до рішень міської ради  щодо дозволу на укладання договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень.


Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

5.2.  Про прийняття у власність Горішньоплавнівської ОТГ Полтавської області майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».


Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.3.   Про приватизацію кімнати № 716 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.


5.4.  Про приватизацію кімнати № 701 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.


5.5.  Про  приватизацію кімнат № 1, № 5 в секції № 13 у гуртожитку по вул. Космонавтів, буд. №5.


Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.6.  Про внесення змін до рішення сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо застосування контрактної форми роботи у сфері культури.


5.7.  Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, заснованого на комунальній власності.


6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


6.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «ФІРМА «АДІС» на земельну ділянку по вулиці Гірників, 33.


6.2.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.


6.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Желізняк Ларисою Андріївною на земельну ділянку по вулиці Зелена, 15-А.


6.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Легаєм Андрієм Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 28.


6.5.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на земельну ділянку в районі житлових будинків № 62-77 по вул. Леонова.


6.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Чистяковим Дмитром Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по проспекту Героїв Дніпра.


6.7.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ПРАТ «АТП №15347» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 2 по проспекту Героїв Дніпра.


6.8.  Про припинення дії договору оренди землі з ФОП Войтенко Галиною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 42.


6.9.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Гупало Інною Леонідівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 27 по проспекту Героїв Дніпра.


6.10.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Полозуном Павлом Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 50.


6.11.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянкою Гупаловою Лілією Вікторівною  на земельну ділянку по вулиці Гірників, 15.


6.12.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянкою Загорулько Оленою Вікторівною  на земельну ділянку по вулиці Гірників, 15.


6.13.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянином Десятериком Андрієм Станіславовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 49.


6.14.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянином Федоренком Миколою Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 12.


7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


7.1.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті   Горішні Плавні на 2017-2020 роки.


7.2.      Про включення земельної ділянки на вул. Будівельників до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та підготовку лотів та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.


7.3.  Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Безсонової Л.В. для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлових будинків № 42 по вул. Конституції.


7.4.  Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Гули С.Л. для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 27 по проспекту Героїв Дніпра.


7.5.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ТОВ «ВАКІР» для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 2 по проспекту Героїв Дніпра.


7.6.  Про надання дозволу гр. Алєнтєвій Тетяні Ігорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Коноплянка».


7.7.  Про надання дозволу гр. Іванченко Тетяні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».


7.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Колотію Петру Івановичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».


7.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Лихожону Миколі Михайловичу земельної ділянки у с/т «Калина».


7.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пасічній Катерині Іванівні земельної ділянки у с/т «Струмок».


7.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Сасу Анатолію Григоровичу земельної ділянки у с/т «Берізка».


7.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Білоусу Андрію Володимировичу по вул. Лугова, 6/68.


7.13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Зінчуку Аліму Ростиславовичу по вул. Лісна, 20.


7.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Гордієнко Катерині Володимирівні по вул. Перемоги, в с. Салівка.


7.15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Дмитренку Олександру Сергійовичу по вул. Франка, 4-А.


7.16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Дубині Анатолію Миколайовичу по вул. Горького, 18/5.


7.17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кучер Вірі Іванівні по вул. Озерна, 21.


7.18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Лавдиру Віталію Валерійовичу по вул. Соснова, 21.


7.19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Шумському Юрію Миколайовичу по вул. Франка, 6.


7.20.  Про передачу земельних ділянок ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні.


7.21.  Про передачу у власність гр. Барковській Олені Анатоліївні земельної ділянки по вул. Перфільєва, 12, в с. Келеберда.


7.22.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Біденку Володимиру Петровичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 65.


7.23.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Сорокіній Валентині Василівні земельної ділянки по вул. Яблунева, 1.


7.24.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Шевченку Євгену Валерійовичу земельної ділянки по вул. Чекаліна, 16-Е.


7.25.  Про припинення договору оренди землі та передачу гр. Морозу Олександру Григоровичу в оренду земельних ділянок по вул. Соборна, 61.


7.26.  Про надання дозволу гр. Морозу Олександру Григоровичу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність по вул. Соборна, 61.


7.27.  Про надання дозволу Прядко Ніні Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вулиці Миру, 10.


7.28.  Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Строни у м. Горішні Плавні Полтавської області.


7.29.  Про надання дозволу гр. Репетило Олені Леонідівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Хвойна, 26-В.


7.30.  Про надання дозволу  фізичній особі - підприємцю Ісаєнко Пелагеї Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в районі житлового будинку № 79 по вул. Добровольського.


7.31.  Про внесення змін до рішення 26 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 15.08.2017 року «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у садових товариствах».


7.32.  Про внесення змін до рішення 43 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про надання дозволу гр. Матещуку Олександру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».


7.33.  Про внесення змін до рішення 45 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 21.05.2019 року «Про проведення інвентаризації земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні ПрАТ «Полтавський ГЗК».

8.  Фінансове питання:

Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління


8.1.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року.


8.2.  Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».


9.  Різне.