ДСОЦ «Горизонт» 45 років

23.08.2019, 08:33

19 серпня відбулися урочистості з нагоди 45-річчя дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт». Святковий захід проходило в актовому залі центру за участі дітей четвертої зміни, педагогічного колективу і ветеранів закладу.  Почесними гостями заходу були міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, голова профкомітету комбінату Сергій Афонін, директор Благодійного фонду Полтавського ГЗК Вячеслав Мінязев.


Директор ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович у вітальному слові зазначила, що в серпні 1974 року в літній табір заїхало 120 перших відпочивальників, а за всі роки його діяльності тут побувало понад 70 тис. дітей. Сьогодні в центрі діє сім сучасних корпусів, у яких створені комфортні умови для проживання дітей. Сюди приїжджають відпочивати діти з багатьох регіонів країни. У «Горизонт» працює професійна команда педагогів, які щодня забезпечують дітям яскравий і пізнавальний відпочинок. На території центру є мініфутбольне поле зі штучним покриттям, волейбольний та баскетбольний майданчики, бігові доріжки, діє тренажерний зал, є тенісні та більярдні столи. У центрі працюють студії та гуртки творчої майстерності, реалізуються розважальні програми різної тематики, проходять концерти та фестивалі, організовуються пізнавальні конкурси та ігри. «Тут сприяють всебічному розвитку дітей, відкриттю нових здібностей і талантів у кожному з них», – підкреслила Наталія Мартинович. Вона щиро подякувала адміністрації міста й комбінату за розуміння й постійну підтримку, побажала розквіту ДСОЦ «Горизонт» на багато років.


Міський голова Дмитро Биков, привітавши всіх з 45-річчям центру, зазначив, що в «Горизонті» панує особлива атмосфера. «Це місце, куди завжди хочеться повернутися, де можна отримати величезний заряд бадьорості та настрою. Ця установа має власну важливу місію, сильну педагогічну команду, професійну програму і високий рівень сервісу й комфорту», – підкреслив міський голова. Він подякував усім, хто стояв біля витоків оздоровчого закладу. Слова подяки висловив голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоус, завдяки ініціативі якого у 2012 році почалася реалізація великої програми з оновлення та модернізації дитячого спортивно-оздоровчого центру. За особистий внесок у розвиток «Горизонту» Дмитро Биков подякував директору центру Наталію Мартинович і вручив їй букет квітів. За багаторічну і сумлінну працю, значний внесок у розвиток і виховання підростаючого покоління, забезпечення високого рівня у сфері відпочинку й оздоровлення дітей та з нагоди 45-річчя центру колективу ДСОЦ «Горизонт» було оголошено подяку міського голови Дмитра Бикова. На завершення вітальних слів міський голова повідомив, що до початку наступного оздоровчого сезону в «Горизонті» буде побудований стаціонарний басейн: «Об’єднавши зусилля, місто й комбінат зробить такий подарунок центру».


Голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус у вітальному виступі в першу чергу звернувся до головних учасників урочистостей – дітей. «Мені приємно, що ми, дорослі, робимо все можливе для того, щоб ваш відпочинок був комфортним, пізнавальним і яскравим. Трудовий колектив комбінату багато працює над забезпеченням якісного відпочинку дітей в центрі. Ми хочемо, щоб ви росли здоровими, розумними, динамічно розвивалися разом із суспільством і приходили працювати на наше виробництво. Ваші прабатьки не випадково назвали центр «Горизонтом». Адже до горизонту ніколи не дійдеш, він завжди приваблює своєю нескінченністю», – підсумував Віктор Лотоус, побажав дітям завжди бути допитливими, розвиватися, випереджати час і прагнетути до нових горизонтів. Колективу співробітників ДСОЦ «Горизонт» Віктор Лотоус побажав залишатися таким же невгамовними у всіх добрих справах і починаннях.


До привітань приєдналися Сергій Афонін та Вячеслав Мінязев. Вони побажали колективу успіхів і нових досягнень, а дітям – радості, гарного настрою й незабутніх вражень від відпочинку.


Свято продовжилося виступами учасників студій спортивно-бального танцю «Астра» і «Вікторія», вожатих і дітей оздоровчого центру.