Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

25.06.2011, 14:22

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

alt23 червня відбулось чергове засідання виконкому Комсомольської міської ради. На порядок денний винесені питання гуманітарного та соціального напрямків, житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури та містобудування.

Члени виконкому заслухали інформацію начальника УОЗ Ю.В.Ковпака про хід виконання програми «Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб на 2010 – 2015 роки» станом за 5 місяців 2011 року в місті Комсомольську. Протягом цього періоду випадків захворювань дифтерією, правцем, поліомієлітом, краснухою, кором, кашлюком в місті не зареєстровано. Разом з цим у 2011 році склалася вкрай напружена ситуація по забезпечення міста імунобіологічними препаратами для проведення планових щеплень дітям та дорослим. У зв’язку з відмовами батьків не щеплено 12 дітей у віці до року (2,1%). Вакцинацією проти дифтерії, кашлюку, правцю охоплено лише 6,6% дітей до року. Не щеплено проти дифтерії 259 дітей у віці до 17 років, в тому числі через відмови батьків – 94 дитини. План вакцинації проти туберкульозу виконаний на 38,1%, проти поліомієліту у18 місяців – на 37%.

Протягом 5 місяців 2011 року зареєстровано 9508 випадків захворювань на ГРВІ та грип, ріст на 7,6% порівняно з минулим роком.

Пропозиції, наданіУОЗ – це продовження фінансування міської програми імунопрофілактики; розгляд питання про виділення коштів з місцевого бюджету на закупівлю вакцини для планових щеплень дітей; проведення освітньої роботи через засоби масової інформації.

Завідувач сектору ЦЗ та МР Ларіков А.І. доповів членам виконкому про створення евакуаційних пунктів міста та про порядок організації спостережен щодо оцінки радіаційного та хімічного стану міста.

Про результати фінансово-господарської діяльності комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 за 2010р. та за 1-й квартал 2011р. прозвітувала його директор В.М.Насєдкіна.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара доповіла про розгляд скарг на постанову адміністративної при виконкомі та нагородження комсомольчан Почесною грамотою виконкому.