Зустріч із багатодітними родинами нашого міста

23.08.2019, 08:58

У рамках міської Програми розвитку і підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства, що реалізується в місті з 2007 року, 22 серпня у малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч секретаря міської ради Сергія Дороти із багатодітними родинами нашого міста, у яких виховується п’ятеро і більше дітей. 


Секретар міської ради Сергій Дорота привітав родини із початком нового навчального року, побажав дітям цікавості в навчанні, завжди опановувати щось нове, батькам подякував за тепло й добро, яке вони несуть. І в теплій невимушеній обстановці вручив напередодні всенародного свята Дня знань подарунки до 1 вересня – набір шкільного приладдя: зошити, ручки, олівці, маркери, гумки, лінійки, клей, скотч, ножиці, кольоровий папір, фарби, кольорові олівці та фломастери, набори для ліпки. 


Захід пройшов за участі начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Назарія Виноградова, начальника відділу у справах сім’ї та молоді Тетяни Оробченко.


Тетяна Оробченко приєдналася до привітань родин, наголосила, що турбота про сім’ю і її захист – завжди на першому плані в роботі міської адміністрації.


Цьогоріч за кошти міського бюджету (20 тис. грн) було придбано набори шкільного приладдя для 49 дітей із 8 багатодітних родин.