Огляд закладів дошкільної освіти міста щодо підготовки до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та осінньо-зимовий період

6.09.2019, 08:55

04 вересня комісія на чолі із заступником міського голови Надією Угнічевою провела огляд міських ЗДО (закладів дошкільної освіти) з питань готовності до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та осінньо-зимовий період.

Члени комісії оглянули приміщення закладів дошкільної освіти – групові блоки, медичні кабінети та харчоблоки, а також площі загального користування – музичні та спортивні зали, оцінили якість проведення ремонтних робіт, забезпеченість кадрами, а також методичними посібниками, іграшками та ігровим матеріалом, меблями, посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

За словами Надії Угнічевої, усі 9 закладів дошкільної освіти міста продовжують працювати в новому навчальному році й мають хороші умови для вихованців. Кількість закладів повністю задовольняє потреби наших жителів, черги на влаштування дітей у садочки немає, переповнення груп дітьми відсутнє. У кожному закладі є вільні місця для дітей, а у ДНЗ «Дзвіночок» та «Чебурашка» по 1 вільній групі.

Враховуючи один із базових принципів Нової української школи про безперервність освіти і що дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною цієї системи, міська влада виділяє щорічно кошти для проведення ремонтів у закладах дошкільної освіти та відповідного їх оснащення, враховуючи сучасні тенденції щодо матеріально-технічного забезпечення, санітарно-гігієнічних умов, навчально-розвивального середовища дитсадків і ін. 

Системи теплопостачання 7 ДНЗ (крім ДНЗ «Росинка» та «Казка», де триває їх реконструкція) готові до опалювального періоду.

Усі приміщення закладів мають енергозберігаючі вікна і вхідні двері.

До початку навчального року та опалювального періоду у 8 ЗДО міста проведені капітальні ремонти санвузлів та кухонних блоків 14 груп на 2,2 млн грн бюджетних коштів.

У кожному ЗДО проведені косметичні ремонти групових блоків та площ загального користування, ремонти та часткова заміна сантехобладнання, частково поновлені меблі, посуд, закуплені миючі та пральні засоби, будівельні товари, холодильне та електрообладнання в харчоблоки, придбані іграшки та ігрове обладнання, методичні посібники, канцтовари за кошти, передбачені кошторисами закладів, – усього 2,4 млн грн. 

Проведено капітальний ремонт покрівлі одного блоку (400 кв.метрів) будівлі ДНЗ «Чебурашка» на 212 тис. грн.

Достатня увага надається дотриманню вимог пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. До кінця поточного року буде проведена реконструкція автоматичної пожежної сигналізації у ДНЗ «Дзвіночок». Проект уже виконаний. У кошторисі закладу на ці потреби передбачені 450 тис. грн.

За результатами роботи комісії були підписані акти готовності ЗДО до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та осінньо-зимовий період, недоліки та зауваження комісії будуть усунуті найближчим часом.