Порядок денний

6.09.2019, 10:19

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


09 вересня 2019                                                                        м. Горішні Плавні

13-30                                                                                     Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про заборону торгівлі пивом на розлив в тимчасових спорудах, що розміщуються на земельних ділянках, які перебувають в комунальній власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

1.2.  Розгляд заяви ФОП Чистякова Дмитра Сергійовича щодо оренди земельної ділянки, наданої для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 37 по проспекту Героїв Дніпра.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Говоренко Надією Астіївною на земельну ділянку, суміжну із земельною ділянкою по вул.Добровольського,37.

1.4.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Головком Віталієм Васильовичем та громадянкою Король Тетяною Іванівною на земельну ділянку по вул. Будівельників, 21.

1.5.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 21 по вулиці Космонавтів.

1.6.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 59 по проспекту Героїв Дніпра.

1.7.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Макаровою Валентиною Миколаївною на земельну ділянку по вул. Конституції, 14-А.

1.8.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Міняковим Сергієм Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 43.

1.9.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Павловим Олексієм Віталійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 63.

1.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Пархоменком Валентином Валерійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 89.

1.11.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Прилуцьким Олександром Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 33.

1.12.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Французьонком Сергієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Урожайна, 44.

1.13.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Дудченком Максимом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Фермерська, 26.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Клевана Олена Вікторівна – в.о. начальника управління архітектури і містобудування


2.1.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

2.2.  Про включення земельної ділянки на вул. Будівельників до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та підготовку лотів та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.3.  Про проведення інвентаризації земель водного фонду (озеро Паркове) в межах 9-ого мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.4.  Про проведення поділу земельної ділянки у м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Жолоб Валентині Михайлівні земельної ділянки у с/т «Вікторія»

2.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Ханілевичу Роману Володимировичу земельної ділянки у   с/т «Гірник».

2.7.  Про надання дозволу гр. Струцькому Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

2.8.  Про надання дозволу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДОВЕ ТОВАРИСТВО «КВАРЦИТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування.

2.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Штефанару Лідії Пилипівні та Штефанару Василю Михайловичу по вул. Чайковського, 28.

2.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Шумському Юрію Миколайовичу по вул. Франка, 6.

2.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Кобеляцькому Володимиру Олексійовичу по вул. Перемоги, в с. Салівка.

2.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Мельник Марині Сергіївні по вул. Перемоги, в с. Салівка.

2.13.  Про передачу у власність гр. Мирошниченку Івану Івановичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 23 в с. Салівка.

2.14.  Про передачу Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області земельної ділянки на умовах суперфіцію у м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.15.  Про передачу земельних ділянок ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.16.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, ФО-П Конджорян Сабед Германівни по проспекту Героїв Дніпра, 37-А.

2.17.  Про внесення змін до рішення 32 сесії  Комсомольської  міської ради Полтавської області 6 скликання від 23.04.2013 року «Про надання дозволу садівничому товариству «Дружба» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земель загального користування».

2.18.  Розгляд заяви ФО-П Саркісяна Артура Айковича щодо можливості розміщення пересувних тимчасових споруд, для сезонної торгівлі, для провадження підприємницької діяльності (торгівля продуктами харчування) в районі житлового будинку № 31 по вул. Добровольського.
3.  Різне.