Порядок денний

12.09.2019, 09:48

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок восьмої сесії Горішньоплавнівської  міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 


17 вересня 2019                                              м. Горішні Плавні

10-00                                                                Велика зала міськради

1.  Про визнання повноважень депутата Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Лисенко Олександра Миколайовича.

Інформує: Бутенко Геннадій Євгенович – голова міської виборчої комісії


2.  Питання житлово-комунального господарства: 


Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

2.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2023 роки.


2.2.  Про внесення змін до рішення 46 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 «Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків на 2019».


2.3.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м.Горішні Плавні на 2019-2022 роки».


2.4.  Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по департаменту житлово - комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019 -2023 роки.


3.  Організаційні питання:


Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

3.1.  Про внесення змін до складу постійної комісії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.2.  Про затвердження Статуту Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.


Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – в.о. начальника відділу кадрового забезпечення

3.3.  Про внесення доповнень до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.


4.  Питання гуманітарного напрямку:


Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури, спорту і туризму

4.1.  Про внесення змін до рішення 47 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 20 серпня 2019 року «Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, Європи та Світу з олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам Європейських ігор та їх тренерам».


4.2.  Про припинення виплати стипендії Урюмцевій А.С.


5.  Питання економічного розвитку та ресурсів:


Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

5.1.  Про прийняття у власність Горішньоплавнівської ОТГ Полтавської області майна від Полтавської ОДА.


Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

5.2.  Про внесення змін та доповнень до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні.


5.3.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири № 25 у житловому будинку № 47

по проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.


5.4.  Про приватизацію кімнати № 535 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.


5.5.  Про приватизацію кімнати № 605 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.


5.6.  Про приватизацію кімнати № 606 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.


5.7.  Про приватизацію кімнати № 703 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.


6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


6.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Говоренко Надією Астіївною на земельну ділянку, суміжну із земельною ділянкою по вул.Добровольського,37.


6.2.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Головком Віталієм Васильовичем та громадянкою Король Тетяною Іванівною на земельну ділянку по вул. Будівельників, 21.


6.3.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Макаровою Валентиною Миколаївною на земельну ділянку по вул. Конституції, 14-А.


6.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Павловим Олексієм Віталійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 63.


6.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Пархоменком Валентином Валерійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 89.


6.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Прилуцьким Олександром Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 33.


6.7.  Про відмову у поновленні дії договору оренди землі з громадянином Міняковим Сергієм Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 43.


6.8.  Про відмову у поновленні дії договору оренди землі з громадянином Французьонком Сергієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Урожайна, 44.


6.9.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Дудченком Максимом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Фермерська, 26.


6.10.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 21 по вулиці Космонавтів.


6.11.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 59 по проспекту Героїв Дніпра.


7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


7.1.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.


7.2.  Про включення земельної ділянки на вул. Будівельників до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та підготовку лотів та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.


7.3.  Про проведення інвентаризації земель водного фонду (озеро Паркове) в межах 9-ого мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.


7.4.  Про проведення поділу земельної ділянки у м. Горішні Плавні Полтавської області.


7.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Жолоб Валентині Михайлівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».


7.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Ханілевичу Роману Володимировичу земельної ділянки у с/т «Гірник».


7.7.  Про надання дозволу гр. Струцькому Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».


7.8.  Про надання дозволу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДОВЕ ТОВАРИСТВО «КВАРЦИТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування.

7.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Штефанару Лідії Пилипівні та Штефанару Василю Михайловичу по вул. Чайковського, 28.


7.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Шумському Юрію Миколайовичу по вул. Франка, 6.


7.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Кобеляцькому Володимиру Олексійовичу по вул. Перемоги, в с. Салівка.


7.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Мельник Марині Сергіївні по вул. Перемоги, в с. Салівка.


7.13.  Про передачу у власність гр. Мирошниченку Івану Івановичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 23 в с. Салівка.


7.14.  Про передачу Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області земельної ділянки на умовах суперфіцію у м. Горішні Плавні Полтавської області.


7.15.  Про передачу земельних ділянок ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні Полтавської області.


7.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладення договору суперфіцію на земельну ділянку на проспекті Героїв Дніпра, 43.


7.17.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, ФО-П Конджорян Сабед Германівни по проспекту Героїв Дніпра, 37-А.


7.18.  Про внесення змін до рішення 32 сесії Комсомольської міської ради Полтавської області 6 скликання від 23.04.2013 року «Про надання дозволу садівничому товариству «Дружба» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земель загального користування».


8.  Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління


8.1.  Про внесення змін до показників бюджету Салівської сільської ради на 2019 рік.


8.2.  Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».


9.  Про зняття з контролю рішення міської ради:


Доповідає: Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

9.1.  Рішення 36 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 21.08.2019 року «Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту».


10.  Різне.