У Горішніх Плавнях із нагоди Дня фізичної культури і спорту вітали спортивну родину

12.09.2019, 15:59

11 вересня в Горішніх Плавнях із нагоди Дня фізичної культури і спорту вітали спортивну родину.


У малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч міського голови Дмитра Бикова зі спортсменами і тренерами, які стали переможцями і призерами міжнародних змагань: Людмилою Кукліновською - майстром спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіонкою ІІ Європейських ігор 2019 року, ліцензіаткою на участь в Олімпійських іграх-2020 в Токіо; Людмилою Лузан - майстром спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіонкою Європи серед молоді до 23 років, бронзовою призеркою І етапу Кубка світу 2019 року, ліцензіаткою на участь в Олімпійських іграх-2020 в Токіо; Інною Грищун - майстром спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, бронзовою призеркою чемпіонату Європи 2018 року, ліцензіаткою на участь в Олімпійських іграх-2020 в Токіо; Олегом Кухариком - майстром спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, срібним призером ІІ Європейських ігор 2019 року; Ганною Охотою – майстром спорту України з боксу, срібною призеркою чемпіонату світу, бронзовою призеркою чемпіонату Європи; Миколою Мацапурою – Заслуженим тренером України, майстром спорту з веслування на байдарках і каное; Олександром Сімоновим - Заслуженим тренером України, тренером із веслування на байдарках і каное; Олександром Середницьким - Заслуженим тренером України, майстром спорту з боксу. Участь у заході також взяли заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, завідувач сектору фізичної культури і спорту Ольга Карпенко, виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков. 


У ході зустрічі очільник міста привітав спортсменів із вагомими досягненнями, поцікавився їх враженнями від участі у змаганнях високого рівня та думки щодо можливого покращення спортивних результатів. Дмитро Биков зазначив, що спорт — це важка та кропітка праця, підготовка вимагає серйозної уваги до найменших дрібниць, і необхідно багато працювати задля високих результатів. Пообіцяв підтримку, побажав усім наснаги, хороших індивідуальних результатів, нових перемог на європейських і світових змаганнях та неодмінно піднятися на олімпійський п'єдестал. Міська адміністрація, спортсмени і тренери також обговорили актуальні питання розвитку спорту в місті сьогодні та на перспективу. Представники спортивної спільноти подякували міському голові Дмитру Бикову, Горішньоплавнівській міській раді за вагому фінансову підтримку: створення сучасної матеріально-технічної бази, грошове стимулювання спортсменів.


Із нагоди свята для представників спортивної галузі міста в малій залі Палацу культури і творчості організували урочистості та концертну програму, де міський голова Дмитро Биков привітав спортсменів, тренерів, ветеранів з Днем фізичної культури і спорту.  


За високі спортивні досягнення на змаганнях державного і міжнародного рівнів, вагомий внесок у розвиток спорту в Горішніх Плавнях у 2019 році очільник міста відзначив Інну Грищун, Людмилу Кукліновську, Людмилу Лузан, Олега Кухарика.


За високі спортивні досягнення на змаганнях державного рівня, вагомий внесок у розвиток спорту в місті Подяку міського голови отримали Павло Охота – чемпіон України серед юнаків 2018 р., бронзовий призер чемпіонатів України, вихованець відділення боксу ДЮСШ №1; Дар’я Сергєєва – майстер спорту України, член національної збірної команди України з боксу, срібний призер чемпіонату України 2018 р., вихованка відділення боксу ДЮСШ №1; Микита Широбоков – чемпіон Полтавської області, кандидат у майстри спорту України, вихованець відділення шахів ДЮСШ №1. Подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток спорту й виховання молоді міста, підготовку спортсменів високого рівня, багаторічну сумлінну працю оголошено тренеру-викладачу з шахів ДЮСШ №1 Володимиру Бондарю, тренеру-викладачу ІІ категорії з плавання ДЮСШ №1 Ганні Савельєвій. 


Численну спортивну родину Горішніх Плавнів також вітали начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, завідувач сектору фізичної культури і спорту Ольга Карпенко, виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков, які подякували тренерам, спортсменам, ветеранам спорту за сумлінну працю, побажали здоров’я, наснаги, нових перемог. Найкращим вручили Грамоти відділу культури, спорту і туризму. Призери міжнародних змагань та змагань державного значення були відзначені грошовими винагородами. 


До вітань з нагоди професійного свята приєдналася фінансовий директор НВП «ФЕРОЛІТ» Алла Войтюк, яка вручила спортивній родині Горішніх Плавнів грошовий сертифікат на придбання автомобіля для відділення НОК України в м. Горішні Плавні.


Художні колективи Палацу культури і творчості привітали спортивну спільноту яскравими концертними номерами. Свято пройшло в теплій родинній атмосфері. З гарним настроєм присутні залишали залу після концерту, дякуючи організаторам і артистам.