Сесія Горішньоплавнівської міської ради

18.09.2019, 15:56

17 вересня у великій залі міської ради відбулася сорок восьма сесія Горішньоплавнівської міської ради. 

Голова міської виборчої комісії Геннадій Бутенко повідомив, що виборча комісія провела процедуру заміщення депутата та визнала повноваження депутата Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Олександра Миколайовича Лисенка.

Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк поінформував про зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2023 роки. На заходи з благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ виділили 1,4 млн грн; на забезпечення функціонування підприємств, установ, організацій, що виробляють або надають житлово-комунальні послуги у 2019 році – 92 тис. грн; на фінансову підтримку готельного господарства – 149 тис. грн. Зменшено фінансування по Програмі – вилучено 5,4 млн грн, що були заплановані на заходи за рахунок коштів бюджету розвитку; 1,2 млн грн – на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури; 141 тис. грн – внески до статутних капіталів комунальних підприємств.     

Депутати міської ради опрацювали Програму підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки, внесли зміни. За рахунок пересування коштів виділили 30 тис. грн КЖРЕП № 1 на технічне переоснащення трубопроводів водовідведення та водопостачання в житловому будинку № 21 по вул. Миру; 30 тис. грн – на капітальний ремонт внутрішньої системи опалення житлового будинку № 22 по вул. Конституції.

У рамках Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Горішні Плавні на 2016-2020 роки затвердили в новій редакції перелік ОСББ, яким надається відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів (10%), що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків на 2019 рік. На початку 2019 року до Програми долучилися 3 ОСББ: «Космонавти» по вул. Космонавтів, 15; «Добробут-89» по просп. Героїв Дніпра, 89; «МЖК-2» по вул. Миру, 20. Сьогодні до Програми приєдналися ще 4 ОСББ: «Гірники» по вул. Добровольського, 97; «Росинка» по вул. Добровольського, 39; «№ 9» по просп. Героїв Дніпра,71; «Промінь» по просп. Героїв Дніпра, 66.

Заслухали начальника відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради Інну Марченко про внесення змін до складу постійної  комісії Горішньоплавнівської міської ради. Включили до складу постійної  комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики депутата від політичної партії «БПП «Солідарність» Олександра Лисенка. 

Затвердили Статут Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області. Внесли доповнення до структури та чисельності виконавчих органів міської ради. Ввели додатково до виконавчих органів міської ради 1 посаду адміністратора, 1 посаду палітурника документів, 2 посади діловода. Місце роботи працівників - Келебердянський, Салівський старостинські округи. 

У блоці питань гуманітарного напрямку розглянули та затвердили зміни до порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, Європи та світу з олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам Європейських ігор та їх тренерам. Зокрема, встановили граничні розміри винагород за І місце на чемпіонаті України: юнакам та молоді – 2 тис. грн, дорослим спортсменам – 5 тис. грн; на чемпіонаті Європи: юнакам та молоді – 15 тис. грн, дорослим спортсменам – 30 тис. грн; на чемпіонаті світу, Європейських іграх: юнакам та молоді – 25 тис. грн, дорослим спортсменам – 50 тис. грн. Також затверджено розмір винагород для призерів змагань та спортсменам за присвоєні звання: 1 тис. грн - «Майстер спорту», 2 тис. грн – «Майстер спорту України міжнародного класу», 5 тис. грн – «Заслужений майстер спорту України».    


Начальник фінансового управління Алла Говорун доповіла про внесення змін до показників бюджету Салівської сільської ради на 2019 рік. На підставі звернення Салівської сільської ради № 413 від 12.08.2019 року, враховуючи висновок фінансового управління Кременчуцької районної державної адміністрації Полтавської області про внесення змін до бюджету Салівської сільської ради, за підсумком недовиконання плану доходної частини загального фонду за І-ІІ квартали 2019 року зменшили доходи та видатки загального фонду бюджету на суму 216 тис. грн.

Ухвалили зміни до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік». За рахунок коштів Фонду розвитку територій області збільшено загальний обсяг міського бюджету на 2,99 млн грн. Кошти (1,5 млн грн) за сприяння депутатів Полтавської обласної ради Дмитра Спатаря, Вячеслава Мінязева будуть перераховані управлінню охорони здоров’я на придбання наркозної станції. За сприяння депутатів Полтавської обласної ради Володимира Говоренка, Дмитра Півня департаменту житлово-комунального господарства буде виділено 896 тис. грн на придбання дитячих спортивно-ігрових майданчиків, 596 тис. грн – на капітальне будівництво дитячого майданчика в селі Дмитрівці по вул. Молодіжній, 7. 

На виконання Програми забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні на 2018-2020 роки виділили: 23 тис. грн за рахунок пересування коштів із резервного фонду міського бюджету, 385 тис. грн – за рахунок повернення раніше наданих кредитів. На виконання Комплексної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту у м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки перерахували 50 тис. грн. На виконання Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Горішні Плавні на 2019-2021 роки - 36 тис. грн.  


Депутати міської ради також розглянули та ухвалили питання приватизації та обліку комунального майна, житла, питання поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.