Підготовка до V Міжнародного фестивалю робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019»

23.09.2019, 11:59

18 вересня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення V Міжнародного фестивалю робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019». 


Участь у засіданні взяли перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, члени оргкомітету, ЗМІ.


У вступному слові Олександр Чуприна відзначив, що свято високих технологій та інтелекту відбудеться в Горішніх Плавнях 26-28 вересня. Фестиваль «FERREXPO ROBOT FEST-2019» став досить популярним серед молоді міста та знаною й довгоочікуваною подією в Україні. Цьогоріч на фестиваль завітають іноземні делегації із Польщі та Білорусі. 


Начальник відділу освіти Лілія Щербина представила присутнім програму заходів V Міжнародного фестивалю робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019» ( завантажити ). Зауважила, що місто Горішні Плавні цього разу представлять не тільки вихованці ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, а й учні СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та СЗОШ І-ІІІ ступенів №5, де також активно розвивається робототехніка.   


Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Наталія Тягай доповіла про хід підготовки до прийому делегацій. Поінформувала, що в ході фестивалю буде організовано та проведено 5 видів змагань: «Робофутбол», «Перевізник», «Логістика», «Сумо. Автономні роботи», «Сумо. Керовані роботи». Програмою також передбачено організацію зон активності: міста майбутнього, проведення дитячого робофутболу, перегонів роботів, цікавих майстеркласів від корифеїв з Полтави, Києва, Мінська. У рамках фестивалю з робототехніки в школах міста планують провести виставки LEGO-творчості. 


Учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Олександр Роман повідомив, що на V Міжнародному фестивалі робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019» буде введено новий захоплюючий вид змагань - «Логістика». Також у ході змагань буде налагоджено сучасну систему відображення результатів на великому екрані, які також можна буде переглянути онлайн на сайті фестивалю (https://www.robotfest.info/about1-c1x1t).   


Члени оргкомітету розглянули та детально обговорили правила проведення фестивалю, погодили ряд важливих фінансових та організаційних питань.