Апаратна нарада

24.09.2019, 11:07

23 вересня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду для керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, органів державної влади.  

Дмитро Биков представив Олену Струц, призначену за результатами конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області з 23.09.2019 розпорядженням міського голови № 247-р від 20.09.2019. Привітав із призначенням, побажав плідної роботи.

Міський голова відзначив педагогічну команду КП ДСОЦ «Горизонт», яка за сумарними результатами виборола ІІ місце на XX Всеукраїнському зборі організаторів  дитячого оздоровлення та відпочинку «ЛЕЛЕКА 2.0 - UPGRADE», організованого та проведеного Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація за нове покоління «Лелека» 11 – 14 вересня на Одещині на базі Дитячого розвиваючого літнього табору «STAR TIME». За звання кращих боролися  представники 60 літніх оздоровчих таборів із 18 областей України. Команда ДСОЦ «Горизонт» у складі Романа Булана, Валентини Бегми, Юлії Гармаш, Катерини Крапиви, Олени Москвіної, Івана Найди, Наталії Мартинович здобула перемогу в конкурсах «Фестиваль табірного відео» та «Творча виставка. Методичні матеріали» й була відзначена як лідер у галузі оздоровлення та відпочинку дітей, отримала запрошення на бізнес-форум «КідзКемп-2020» та міжнародну виставку, що відбудеться у 2020 році. Директор КП ДСОЦ «Горизонт» від імені колективу подякувала міській адміністрації, ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК», Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за багаторічну плідну співпрацю щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей нашого міста та України в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» та вагому фінансову підтримку.

Дмитро Биков повідомив, що в рамках проекту з реконструкції котельні по пров. Енергетиків, 31 відбулися суттєві події: у п’ятницю два надсучасних водогрійних котли Bosch потужністю 30 МВт відправлено в Горішні Плавні із заводу міста Гунценхаузен, що розташований у Німеччині. Цінний вантаж направляється в румунський порт Констанца, звідти Дунаєм, Чорним морем та Дніпром попрямує до Горішніх Плавнів. Наголосив: «Проєкт співфінансується по лінії НЕФКО і є найбільшим в Україні проєктом із відновлення та модернізації системи теплопостачання. За 28 років незалежності України такий масштабний проєкт реалізується вперше, а таке сучасне потужне обладнання - єдине в країні».

Міський голова анонсував проведення в місті 26-28 вересня V Міжнародного фестивалю робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019».  Зауважив, що на фестиваль прибудуть три іноземні команди з Рацибожу (Польща), Мінська та Жодіно (Білорусь). Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Наталія Тягай поінформувала, що цьогоріч планують провести 5 видів змагань: «Робофутбол», «Перевізник», «Сумо. Автономні роботи», «Сумо. Керовані роботи» та ще один новий вид змагань - «Логістика». Буде організовано 6 зон активності та цікаві майстеркласи. Також буде опробовано сучасну систему відображення результатів на великому екрані, які також можна буде переглянути онлайн на сайті фестивалю (https://www.robotfest.info/about1-c1x1t).   

Дмитро Биков поінформував про спортивні досягнення міста. На чемпіонаті Європи з боксу в серпні вихованка ДЮСШ 1 Ганна Охота здобула бронзову нагороду (тренер Олександр Середницький). Команда «Драгонком» (тренер Сергій Ханчевський) на клубному чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» ICF 2019, що відбувся у вересні в м. Києві, серед 1000 учасників виборола срібні медалі на дистанції 200 метрів, D-22, Mix, Senior та дистанції 500 метрів, D-22, Mix, Senior; бронзові медалі на дистанції 2000 метрів, D-22, Open, 40+ та дистанції 2000 метрів, D-22, Mix, Senior.

Міський голова зауважив, що в місті з метою його економічного розвитку створюються сприятливі умови для залучення інвестицій. Залучено інвесторів з будівництва сучасних житлових будинків по проспекту Героїв Дніпра, 96, по вулиці Миру, 23-А, вулиці Конституції 52. Створюються умови для того, щоб молоді родини залишалися в місті, розвивали економіку та піднімали рівень життя в ньому. У проєктах бере участь «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», який реалізує різноманітні механізми державної підтримки молодих сімей у їх прагненні здобути власне житло. Ведуться перемовини з інвесторами, які виявили бажання взяти в оренду покинуті виробничі площі, розташовані по вулиці Будівельників. У разі позитивного вирішення питання інвесторами буде відновлено комунікації на земельних ділянках, запропоновано місту нові робочі місця, здійснено відрахування за оренду землі в міський бюджет. 

Дав департаменту житлово-комунального господарства, КП «СпецЕко», КП «ВУВКГ», КВП «Теплоенерго» протокольні доручення щодо приведення міських вулиць, об’єктів благоустрою в належний вигляд після завершення робіт із поточного ремонту.