Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

25.09.2019, 11:04

24 вересня міський голова Дмитро Биков провів у малій залі Горішньоплавнівської міської ради чергове засідання виконавчого комітету.

Члени виконавчого комітету розглянули й затвердили фактичну мережу закладів загальної середньої освіти на 2019/2020 навчальний рік. Усього в Горішніх Плавнях, с.Дмитрівці налічується 5106 учнів. У місті працюють три ЗОШ І-ІІІ ступенів, де навчаються 2200 учнів; три СЗОШ І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням предметів, де навчаються 2691 учень. У селі Дмитрівці навчаються 215 учнів. Усього налічується 126 учнів, для яких організовано інклюзивне навчання. Головний спеціаліст відділу освіти Петро Хохуля зазначив, що створено всі умови для того, щоб діти здобували освіту на належному рівні. Міський голова доручив спеціалістам відділу освіти проаналізувати кількість випускників міста, які стали студентами вищих навчальних закладів України та зарубіжжя. Акцентував увагу на необхідності організації професіональної орієнтації для учнів старшої школи, у тому числі для дітей, які потребують інклюзивної освіти.    

Заслухали звіт головного спеціаліста відділу освіти Любові Павленко про готовність закладів дошкільної освіти міста до роботи у 2019-2020 навчальному році та в осінньо-зимовий період. Любов Павленко доповіла, що на початок навчального року сформовано 106 груп: 30 – для дітей раннього віку, 76 – для передшкільного. Переповнення груп та черги на влаштування дітей у ДНЗ немає. У 8 закладах дошкільної освіти за бюджетні кошти проведено капітальні ремонти санвузлів, кухонних блоків у 14 групах на 2,2 млн грн. Проведено поточні ремонти у групах всіх ДНЗ, поновлено частину меблів, посуду, обладнання  на 2,4 млн грн.  Здійснено заміну систем теплопостачання в 7 ДНЗ. У повному обсязі забезпечено пільговим харчуванням 300 дітей, для дітей із багатодітних родин застосовується знижка на харчування 50%.     


В.о. начальника відділу культури, спорту і туризму Ольга Карпенко доповіла  про готовність ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа» до нового 2019-2020 навчального року. Станом на 01.09.2019 кількість учнів музичної школи складає 320 учнів, художньої школи – 154 учні. Розмір батьківської плати за навчання в музичній школі становить 60-80 грн, у художній школі – 70 грн. Учні, які належать до пільгових категорій населення, на 100% звільняються від сплати. У ПСМНЗ «Дитяча музична школа» за рахунок бюджетних коштів придбано нові сучасні музичні інструменти на 108 тис. грн, офісні меблі, кондиціонери, 2 комп’ютери, ноутбук, аксесуари для музичних інструментів, інше на 203 тис. грн. У ПСМНЗ «Дитяча художня школа» за кошти міського бюджету придбано кондиціонери, телевізор, роутер, світлозахисні штори, інше на 46 тис. грн.   


Розглянули та ухвалили питання про готовність ДЮСШ міста до нового 2019-2020 навчального року. Ольга Карпенко повідомила, що у ДЮСШ № 1 та № 3 сформовано 112 навчальних груп – 1215 вихованців, із якими працюють 40 тренерів. До початку нового навчального року у ДЮСШ №1 побудовано 2 елінги для крейсерських яхт, придбано яхту «Лейзер», човен «Дракон». На виконання поточних ремонтів витрачено 91 тис. грн. У ДЮСШ № 3 виконано капітальний ремонт чоловічої душової кімнати в басейні «Нептун», приміщень шахового клубу, спортивного майданчика по вул.Добровольського, 63, поточний ремонт у залі дзюдо, стрілецькому тирі. На виконання ремонтів витрачено 474 тис. грн, на придбання спортивного інвентарю – 694 тис. грн.  


Начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Назарій Виноградов прокоментував проекти рішень служби: про дозволи на здійснення правочинів стосовно житла неповнолітніх дітей, про дозвіл на здійснення правочину стосовно майна неповнолітньої дитини, про встановлення піклування над неповнолітніми, про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини.


Позаштатний міський педіатр УОЗ Максим Коломієць прокоментував проект рішення «Про доповнення списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з вересня 2019 року».


Про стан готовності житлово-комунального господарства міста до початку опалювального періоду 2019 – 2020 років прозвітував директор департаменту ЖКГ Петро Василюк. Станом на 16.09.2019 виконано підготовчі роботи, що забезпечать безперебійну подачу теплоносія на житлові будинки. По кожному з 234 будинків оформлено паспорти та акти готовності до роботи в опалювальний період. На 94% виконано роботи з поточного ремонту житлового фонду міста. Враховано проблемні питання минулої зими. Розроблено план заходів із придбання механізованої техніки для очищення покрівель від снігу, облаштування електропідігріву водостічних жолобів та труб у проблемних будинках. На придбання снігоприбиральних машин з міського бюджету виділено 32,5 тис. грн. За ініціативи п’яти ОСББ виконано капітальні роботи на 1,1 млн грн, з яких 684 тис. грн – дольова участь міського бюджету. Для  підтримки ОСББ, упровадження енергозберігаючих заходів у 2019 році продовжено Програму стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об`єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2016-2020 роки, відповідно до якої  сім ОСББ залучили 2,6 млн грн кредитних коштів для виконання робіт із термомодернізації будинків (встановлення та реконструкції  ІТП, ремонту систем опалення та гарячого водопостачання, заміни вікон у місцях загального користування). З міського бюджету виділено 261 тис. грн для компенсації 10 % від суми кредиту, отриманого ОСББ в одному з державних банків. КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» у рамках підготовки до  опалювального   сезону освоєно 6 млн грн, 4,4 млн грн – за рахунок власних коштів, 1,9 млн грн – міський бюджет. Здійснюється проєкт із реконструкції центральної котельні міста, що є наймасштабнішим в Україні. КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» виконано заходів на суму 1,7 млн грн. При підготовці до зимового періоду КП «Міськсвітло» впроваджено заходів на 3,2 млн грн, КП «Вічність» - понад 155 тис. грн. КП «СпецЕко» до початку осінньо-зимового періоду підготовлено спеціалізовану техніку, заготовлено 160 т солі, на 95 % виконано поточний (ямковий) ремонт асфальтового покриття вулиць міста, виконано капітальні ремонти вулично-дорожньої мережі. Члени виконавчого комітету взяли інформацію про стан готовності житлово-комунального господарства міста до початку опалювального періоду 2019 – 2020 років до відома. Міський голова відзначив роботу служб житлово-комунальної галузі, побажав, щоб і наступний опалювальний період провели в штатному режимі. 


Заслухали начальника відділу приватизації та обліку комунального майна Світлану Волокиту, начальника житлового відділу Інну Киричок, начальника управління інвестицій та будівництва Олександра Кравченка, начальника управління архітектури і містобудування Михайла Шкопотка з профільних питань.