Вітання міського голови Дмитра Бикова з Днем усиновлення

27.09.2019, 08:05

У день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ми відзначаємо День усиновлення. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Звертаюся до всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна й наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.


Прийміть слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину.


Висловлюю велику вдячність усім небайдужим до дитячої долі. Нехай разом із прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!


Міський голова Дмитро Биков