Зустріч із партнерами із Польщі Повіту Рацибозького

27.09.2019, 12:48

26 вересня у виконкомі Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч міського голови Дмитра Бикова із гостями-партнерами із Польщі – старостою Повіту Рацибозького Гжегожем Свободою, радником та керівником клубу повітових рад Томашем Кофала, Кароліною Кунікою. На зустрічі були присутні перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, директор СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лідія Бурлака, ЗМІ.


Міський голова привітав гостей-друзів у нашому місті, наголосив, що в цьому році минає 10 років зі встановлення дружніх стосунків між містом Горішні Плавні й Повітом Рацибозьким. З нагоди такої дати були запрошені польські друзі для участі у V Міжнародному фестивалі робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019». Староста Повіту Рацибозького Гжегож Свобода приїхав до нас разом із колегами і молоддю, яка візьме участь у фестивалі.


Гжегож Свобода у розмові з журналістами зазначив, що в Україні вперше, йому сподобався Київ, наше місто, відзначив чистоту й охайність Горішніх Плавнів, гостинність українців. На V Міжнародний фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST-2019» приїхало троє молодих людей, які навчаються у школі №2 «Механік» м.Рацибожа і будуть брати участь у категорії «Сумо. Автономні роботи». Староста Повіту Рацибозького відзначив досягнення робототехніків нашого міста – команди  «PRIME ROBOTICS» ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 міста Горішні Плавні на Всесвітньому фестивалі FIRST Championship 2019 (Х’юстон, США) у категорії «Основні цінності» - «Inspirational Award» і додав, що у нас є чому повчитися з питань розвитку робототехніки і впровадження її у навчальний процес.


У ході зустрічі обговорили питання молодіжної політики, післяшкільний освітній процес, розвиток взаємостосунків. Пан Гжегож Свобода і міський голова Дмитро Биков обмінялися сувенірними подарунками.