Брифінг міського голови С.А.Супруна

5.07.2011, 11:28

altБрифінг міського голови С.А.Супруна
4 липня міський голова С.А.Супрун провів брифінг, де прокоментував представникам ЗМІ наслідки добової інтенсивної зливи (1 липня). В результаті підмиву на вулиці Леніна в районі будинку №67 біля каналізаційного збірного колодязя господарчо-побутових стоків просів ґрунт площею 4x6 м, на глибину 2,5 м. Глибина цього колодязя самоплинних колекторів – 8 м. Сюди потрапляють каналізаційні стоки з трьох мікрорайонів – № 10, №12,№ 15. Від нього господарчо-побутові стоки течуть на 9-ту господарсько-побутову фекальну насосну станцію, що розташована в районі Леніна, 40. Звідти напірним колектором вони перекачуються на головну насосну станцію, що розташована на вул. Портовій. Потік води розмив днище колодязя і він просів. До того ж, вода з піском замулила колектор діаметром 500 мм, який збирає господарчо-побутові стоки з трьох мікрорайонів. Каналізація 10, 12, 15 мікрорайонів стала “на підпорі”. Довелося терміново припинити водопостачання на ці мікрорайони, інакше б каналізаційні стоки потекли вулицею. Ситуація керована, зрозуміла. Відповідні служби цілодобово займаються ліквідацією наслідків цієї аварії, яку спричинили несприятливі погодні умови. Підвозиться вода мешканцям міста силами підприємств ЖКГ та з допомогою Полтавського ГЗК. С.А.Супрун своїм розпорядженням створив штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.