Студенти м.Горішні Плавні мають можливість виграти грант у рамках проекту «Scholarship в Україні»

3.10.2019, 08:22

Ти студент українського ВНЗу, гарно навчаєшся та прагнеш розвитку? Сьогодні студенти можуть отримати гранти на навчання в рамках проекту «Scholarship в Україні». Це соціальна програма, яка тільки набирає популярності в нашій країні. «Scholarship в Україні» започатковано агентством інтернет-маркетингу CyberShark у 2018р.


Основна мета цього соціального проекту – стимулювати українських студентів до поглибленого вивчення різних сфер діяльності та показати, що завдяки своїм знанням можна отримати гарний дохід, задовго до вручення омріяного диплому. 


Наразі проходить новий (!) конкурс в межах цього проекту. Загальна сума грантів становить 63 000 грн. Надається 3 окремих гранти. Переможці отримають по 15 000 грн в кожній з трьох тем. Учасники, що посядуть другі місця - по 5 000 грн, а ті студенти, чиї роботи будуть на третьому місці, отримають заохочувальні грошові призи у 1 000 грн. 


Ці кошти не видаються безпосередньо учасникам «на руки», а будуть направлені для оплати їхнього навчання: якщо студент навчається на контрактній основі – йому профінансують рік навчання у ВНЗі (в межах гранту), якщо на бюджетній основі – кошти перерахують на оплату додаткових освітніх програм, курсів тощо, на вибір студента-переможця.

 

Участь у конкурсі є безкоштовною!


Хто може стати учасником конкурсу Scholarship в Україні?


Взяти участь можуть:

  • громадяни України;

  • студенти 2-5 курсів, у тому числі й магістри;

  • студенти, що навчаються на контрактній чи бюджетній основі;

  • студенти будь-якого факультету.

Що потрібно для участі в конкурсі?


Щоб стати учасником «Scholarship в Україні» потрібно подати попередню заявку та написати аналітичну статтю на задану організаторами тему.


Це має бути фахова, унікальна стаття від 1000 до 3000 слів, написана українською або російською мовою. 


Конкурсну роботу потрібно надіслати організаторам конкурсу на електронну пошту grant@scholarship.in.ua до 20 листопада 2019 року.

 

Журі буде проводити оцінювання в два етапи: отримані роботи будуть переглянуті та відібрані три найкращі роботи, далі їх авторів заросять на презентацію та захист. 


Теми для написання конкурсних робіт та методині рекомендації можна переглянути на сайті грантнадавачів:


1 грант - https://maanimo.com/scholarship 

2 грант -  https://banker.ua/grant/ 

3 рант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant 


Ознайомитися з попередніми конкурсами в межах цього соціального проекту можна на офіційному сайті за посиланням https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/


Як зв’язатися з організаторами?


Телефон: +38 (067) 622-62-82. 


Електронна пошта: grant@scholarship.in.ua


Повірте в себе!


Повірте в свої можливості!