Повідомлення про оприлюднення проекту рішення

3.10.2019, 11:36

«Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області»


З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо проект рішення «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області».


Метою розроблення Правил є створення сучасного правового поля та затвердження базового документа по впорядкуванню розташування рекламних конструкцій на території Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.


З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Горішньоплавнівської міської ради за посиланням http://hp-rada.gov.ua/proekty-regul-aktiv.html та в Управлінні архітектури і містобудування виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24 (каб. 109).


Зауваження і пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою впродовж місяця з дня оприлюднення даного повідомлення, Управлінням архітектури і містобудування виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24 (каб. 109) arh@hp-rada.gov.ua


Начальник Управління архітектури

і містобудування Горішньоплавнівської 

міської ради Полтавської області                                              М.М. Шкопотко