Порядок денний

4.10.2019, 09:52

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


07 жовтня 2019                                                  м. Горішні Плавні

13-30                                                              Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

1.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «АТП-15307» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 2.

1.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Востріковим Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 57.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Востріковим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 59.

1.4.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 6 по вулиці Молодіжна.

1.5.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

1.6.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 51 по проспекту Героїв Дніпра.

1.7.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФОП Дяченко Тетяною Павлівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського.

1.8.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ПП «КРЕМІНЬНАФТАЦЕНТР» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 101.

1.9.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Кудриком Володимиром Степановичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 33.

1.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Малою Наталею Олексіївною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 42.

1.11.  Про припинення права оренди земельної ділянки та внесення змін до договору оренди землі з громадянином Матюхою Юрієм Олександровичем на земельні ділянки, розташовані на території міста Горішні Плавні.

1.12.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Нагорним Андрієм Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 6.

1.13.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Перехрестом Ігорем Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Строни, 2-В.

1.14.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФОП Саркісяном Артуром Айковичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського.

1.15.  Про внесення змін до договору оренди землі з НВП «ФЕРОЛІТ» на земельну ділянку по вулиці Набережна, 1.

1.16.  Про внесення змін та поновлення дії  договору оренди землі з ФОП Шулімовим Сергієм Володимировичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 7.

1.17.  Про  внесення змін до договору оренди землі № 102/15 від 29.12.2015 на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 62.

1.18.  Про  внесення змін до договору оренди землі № 88/16 від 01.11.2016 на земельну ділянку по вулиці Миру, 10-Г.

1.19.  Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту    № 7/15 від 26.10.2015 на земельну ділянку по вулиці Набережна, 6.2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

2.1.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

2.2.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті   Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

2.3.  Про проведення інвентаризації земель промисловості поблизу хвостосховища ПрАТ «Полтавський ГЗК» у м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.4.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Довгуна Віктора Петровича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.

2.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Бондарець Любові Іванівні земельної ділянки у  с/т «Урожай».

2.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Будньому Анатолію Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Наука»

2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Вельману Андрію Вікторовичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Полуструєвій Марині Петрівні земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

2.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Ярошенку Федору Петровичу земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.10.  Про надання дозволу гр. Морзі Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Евріка».

2.11.  Про надання дозволу гр. Скомаровському Андрію Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

2.12.  Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення робочого проекту землеустрою щодо рекультивації частин земельних ділянок на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.13.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» по вул. Будівельників, 84-А.

2.14.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ТОВ «АТП-15307» по вул. Добровольського, 2.

2.15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в районі житлового будинку № 79 по вул. Добровольського.

2.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку по вул. Миру.

2.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 63.

2.18.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Желізняк Ларисі Андріївні земельної ділянки по вул.  Зелена, 15-А.

2.19.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Вотінову Андрію Анатолійовичу земельної ділянки по вул. Хвойна, 7.

2.20.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Поповій Галині Анатоліївні земельної ділянки по вул. Лісна, 13.

2.21.  Про припинення договору оренди землі з гр. Колосовською Валентиною Миколаївною  по вул. Руднична, 18-Б.

2.22.  Про передачу у власність гр. Позиваю Олександру Григоровичу земельної ділянки по вул. Руднична, 18-Б.

2.23.  Про передачу земельної ділянки ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.24.  Про внесення змін до рішення 44 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.04.2019 року «Про надання дозволу гр. Тупкало Валентині Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.25.  Про внесення змін до рішення 47 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.08.2019 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Гордієнко Катерині Володимирівні по вул. Перемоги, в с. Салівка».

2.26.  Про внесення змін до рішення 48 сесії 7 скликання від 17.09.2019 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладення договору суперфіцію на земельну ділянку на проспекті Героїв Дніпра, 43».


3.  Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради


4.  Різне.