Урочиста церемонія «Призов осінь 2019»

9.10.2019, 08:32

Урочиста церемонія проводів призовників до лав Збройних сил України відбулася 04 жовтня 2019 року у великій залі виконкому Горішньоплавнівської   міської ради за участі секретаря міської ради, голови призовної комісії Сергія Дороти, військового комісара Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Едуарда Марченка, призовників, їхніх рідних, молоді, ЗМІ.

Секретар міської ради, голова призовної комісії Сергій Дорота привітав юнаків із важливим етапом у їхньому житті – службі у лавах Збройних сил України, батькам побажав терпіння, розуміння, спокою, призовникам – витривалості й мужності, гідно пройти військову службу і здоровими й загартованими повернутися до рідних домівок.

Від імені батьків виступила бабуся Таміла Загранічна, яка привітала хлопців на шляху мужності, витривалості і зростання. Побажала доброї дороги тим, хто йде, сили й терпіння тим, хто чекає, тепла і щирості – хто зустрічає. 

Від призовників осені 2019 року виступив Денис Осадчий, який подякував батькам, тренерам, духовним наставникам за виховання, хлопцям побажав удачі і впевненого руху вперед.

Начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Назарій Виноградов зачитав Наказ призовнику від громади міста. Кожному новобранцю секретар міської ради Сергій Дорота вручив Наказ громади й подарунок. 

Директор духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі отець Георгій (Коваленко) благословив на службу юнаків, наголосивши: «Найголовніше сьогодні для кожного з вас – розуміння куди ви йдете і для чого, не просто змужніти, отримати знання, а плекати у серці любов – до мами, до близьких, до країни».

На завершення урочистої церемонії до присутніх призовників, батьків, рідних, молоді звернувся військовий комісар Горішньоплавнівського ОМВК підполковник Едуард Марченко, який побажав призовникам гідного майбутнього, бути фізично загартованими, зрілими самостійними людьми, зустріти нових друзів і повернутися додому, де завжди чекають.