Порядок денний

11.10.2019, 08:15

Сорок дев’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 15 жовтня 2019       м. Горішні Плавні

10-00    Велика зала міськради


1.       Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

1.1.    Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019 - 2023 роки.

1.2.    Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної териториальної громади на 2016-2020 роки.

1.3.    Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади.

1.4.    Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.5.    Про внесення змін до  Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2019 -2021 роки.

1.6.    Про прийом-передачу на баланс КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Освітлення мікрорайону «Низи» ІІ черга.

1.7.    Про прийом-передачу на баланс КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчику зі штучним покриттям в районі будівлі №63 по вул. Добровольського м. Горішні Плавні Полтавської області».

1.8.    Про прийом-передачу на баланс ДЮСШ №1 витрат по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчику зі штучним покриттям в районі будівлі №63 по вул. Добровольського м. Горішні Плавні Полтавської області».

2.       Організаційні питання:

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради 

2.1.    Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

2.2.    Про внесення доповнень до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2.3.    Про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення.

Доповідає: Дикий Роман Бауржанович – начальник відділу комп’ютерного забезпечення та інформаційний систем

2.4.    Про затвердження Програми інформатизації Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2025.

3.       Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу 

3.1.    Про набуття фахівцем на пільгових умовах квартири № 28 у житловому будинку № 27 по вулиці Миру у місті Горішні Плавні.

3.2.    Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Багрій Оксаною Сергіївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

3.3.    Про приватизацію кімнати № 128 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

3.4.    Про приватизацію кімнати № 511 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

3.5.    Про приватизацію кімнати № 2 в секції № 1 у гуртожитку по вул. Молодіжній, буд. № 12.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

3.6.    Про внесення доповнень до рішення міської ради щодо дозволу на укладання договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень.

3.7.    Про безоплатну передачу майна, яке перебуває на балансі  департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

3.8.    Про затвердження ліквідаційного балансу Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

4.       Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

4.1.    Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «АТП-15307» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 2.

4.2.    Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Востріковим Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 57.

4.3.    Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Востріковим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 59.

4.4.    Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФОП Дяченко Тетяною Павлівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського.

4.5.    Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ПП «КРЕМІНЬНАФТАЦЕНТР» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 101.

4.6.    Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Кудриком Володимиром Степановичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 33.

4.7.    Про припинення права оренди земельної ділянки та внесення змін до договору оренди землі з громадянином Матюхою Юрієм Олександровичем на земельні ділянки, розташовані на території міста Горішні Плавні. 

4.8.    Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Нагорним Андрієм Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 6.

4.9.    Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Перехрестом Ігорем Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Строни, 2-В.

4.10.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФОП Саркісяном Артуром Айковичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського.

4.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з НВП «ФЕРОЛІТ» на земельну ділянку по вулиці Набережна, 1.

4.12.  Про внесення змін та поновлення дії  договору оренди землі з ФОП Шулімовим Сергієм Володимировичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 7.

4.13.  Про внесення змін до договору оренди землі № 102/15 від 29.12.2015 на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 62.

4.14.  Про  внесення змін до договору оренди землі № 88/16 від 01.11.2016 на земельну ділянку по вулиці Миру, 10-Г.

4.15.  Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту № 7/15 від 26.10.2015 на земельну ділянку по вулиці Набережна, 6.

4.16.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

4.17.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 6 по вулиці Молодіжна.

4.18.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 6 по вулиці Молодіжна.

4.19.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 51 по проспекту Героїв Дніпра.

4.20.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 51 по проспекту Героїв Дніпра.

4.21.  Про відмову у поновленні дії договору оренди землі з громадянкою Малою Наталею Олексіївною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 42.

5.       Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

5.1.    Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

5.2.    Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті  Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

5.3.    Про проведення інвентаризації земель промисловості поблизу хвостосховища ПрАТ «Полтавський ГЗК» у м. Горішні Плавні Полтавської області.

5.4.    Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Довгуна Віктора Петровича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.

5.5.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Бондарець Любові Іванівні земельної ділянки у  с/т «Урожай».

5.6.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Будньому Анатолію Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Наука».

5.7.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Вельману Андрію Вікторовичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

5.8.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Полуструєвій Марині Петрівні земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

5.9.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Ярошенку Федору Петровичу земельної ділянки у с/т «Урожай».

5.10.  Про надання дозволу гр. Морзі Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Евріка».

5.11.  Про надання дозволу гр. Скомаровському Андрію Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

5.12.  Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення робочого проекту землеустрою щодо рекультивації частин земельних ділянок на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

5.13.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» по вул. Будівельників, 84-А.

5.14.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ТОВ «АТП-15307» по вул. Добровольського, 2.

5.15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в районі житлового будинку № 79 по вул. Добровольського.

5.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку по вул. Миру.

5.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 63.

5.18.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Желізняк Ларисі Андріївні земельної ділянки по вул.  Зелена, 15-А.

5.19.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Вотінову Андрію Анатолійовичу земельної ділянки по вул. Хвойна, 7.

5.20.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Поповій Галині Анатоліївні земельної ділянки по вул. Лісна, 13.

5.21.  Про припинення договору оренди землі з гр. Колосовською Валентиною Миколаївною   по вул. Руднична, 18-Б.

5.22.  Про передачу у власність гр. Позиваю Олександру Григоровичу земельної ділянки по вул. Руднична, 18-Б.

5.23.  Про передачу земельної ділянки ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

5.24.  Про внесення змін до рішення 44 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.04.2019 року «Про надання дозволу гр. Тупкало Валентині Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

5.25.  Про внесення змін до рішення 47 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.08.2019 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Гордієнко Катерині Володимирівні по вул. Перемоги, в с. Салівка».

5.26.  Про внесення змін до рішення 48 сесії 7 скликання від 17.09.2019 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладення договору суперфіцію на земельну ділянку на проспекті Героїв Дніпра, 43».

6.       Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

6.1.    Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

7.       Різне.