Увага! Інформація!

11.10.2019, 13:36

Нагадуємо! Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки можна зареєструвати онлайн

Горішньоплавнівський міський сектор Головного управління ДСНС України у Полтавській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що проваджують діяльність на території міста Горішні Плавні, на те що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 14 лютого 2018 року за № 80 «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки».

Вищевказаною постановою КМУ значно спрощено та удосконалено процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а також надано можливість субєктам господарювання подавати для реєстрації декларації в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС - 

 (https://e-services.dsns.gov.ua/). 

Зараз подання декларації онлайн має такі переваги:

  • зручна інтерактивна форма подачі декларації;

  • обробка декларації протягом кількох годин;

  • публічний реєстр декларації.

Що варто знати про декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки:

  1. Коли потрібно: при відкритті нового бізнесу або на початку використання нового об’єкту нерухомості.

  2. Коли не потрібно: у разі оренди приміщення, за умови подання декларації Власником та при використанні торговельних місць, кіосків та контейнерів, якщо їх розміщено на ринку відповідно до схеми.

  3. Скільки коштує: реєстрація декларації безкоштовна.

  4. Куди звертатися: до Центру надання адміністративних послуг за місцем розташування об’єкту нерухомості або до Горішньоплавнівського міського сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області, за адресою: м.Горішні Плавні, вул.Строни, 19.  Також послуга доступна на сайтах: https://e-services.dsns.gov.ua/ та kmu.gov.ua.

  5. Як перевірити: перевірити декларацію можна за допомогою Публічного реєстру декларацій, який розміщено на сайті https://e-services.dsns.gov.ua/.

Також інформуємо, що детальніше процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, що дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктами господарювання об’єктів нерухомості наведено у постанові Кабінету Міністрів України від 05.06.2013 № 440.

         

Начальник Горішньоплавнівського МС

ГУ ДСНС України в Полтавській області                                      Олексій СТЕЦЕНКО