Сесія Горішньоплавнівської міської ради

16.10.2019, 15:54

15 жовтня міський голова Дмитро Биков провів пленарне засідання сорок дев’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання. Участь у роботі взяли 29 депутатів. 

Розпочали засідання з розгляду питань житлово-комунального господарства та будівництва. Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк доповів про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки. З міського бюджету виділено 200 тис. грн на поточне утримання об’єктів благоустрою, 250 тис. грн – на утримання зовнішнього освітлення, 300 тис. грн – на утримання міського кладовища, 456 тис. грн – на відновлення елементів благоустрою, 67 тис. грн – на капітальний ремонт двох пішохідних доріжок. На утримання та розвиток автомобільних доріг передбачили 80 тис. грн, на внески до статутних капіталів комунальних підприємств – 1,5 млн грн, на забезпечення функціонування підприємств, установ, організацій, що виробляють, виконують, надають житлово-комунальні послуги – 2,3 млн грн.   

Внесли зміни до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки. За рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища передбачили 4,4 млн грн. Дмитро Биков поінформував, що у 2019 році для КП «СпецЕко» планують придбати дві одиниці нової та сучасної техніки -  портальний сміттєвоз, сміттєвоз із заднім завантаженням, що допоможуть комунальникам підвищити рівень надання послуг.

Затвердили Положення про Порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади.

У рамках «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки» виділили 16 тис. грн на капітальний ремонт козирків будинків № 15 та № 19 по вул. Гірників, 11 тис. грн -   на капітальний ремонт мощення та цоколю будинку № 9 по вул. Молодіжній.

Начальник управління по інвестиціях та будівництву Олександр Кравченко доповів питання прийому-передачі на баланс КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Освітлення мікрорайону «Низи» ІІ черга, витрат по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчику зі штучним покриттям в районі будівлі №63 по вул. Добровольського м. Горішні Плавні Полтавської області та питання прийому-передачі на баланс ДЮСШ №1 витрат по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчику зі штучним покриттям в районі будівлі №63 по вул. Добровольського м. Горішні Плавні Полтавської області».

Розглянули питання щодо звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями. Встановили строк для звітування депутатів до 15.11.2019.

Заслухали начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неллі Карпець про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення.

Депутати міської ради затвердили Програму інформатизації Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2025.

У блоці питань економічного розвитку та ресурсів опрацювали проекти рішень про набуття фахівцями на пільгових умовах квартир, про приватизацію кімнат у гуртожитках міста. Розглянули та внесли доповнення до рішення міської ради щодо дозволу на укладання договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень. Міський голова Дмитро Биков подякував Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за системну щорічну фінансову підтримку програми, що забезпечує житлом фахівців бюджетної сфери, які вкрай необхідні місту. 

Начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна доповіла 21 проект рішень про поновлення прав користування земельними ділянками, начальник управління архітектури і містобудування Михайло Шкопотко – 26 проектів рішень із профільних питань управління архітектури і містобудування.

Заслухали звіт Алли Говорун – начальник фінансового управління, про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік». Алла Говорун зауважила, що зміни до показників міського бюджету на 2019 рік передбачено за рахунок трансфертів з обласного бюджету, додаткових надходжень до спеціального фонду, повернення раніше наданого кредиту молодим сім’ям та перерозподілу бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів міського бюджету. Проект рішення підготовлено з метою забезпечення належного рівня фінансування закладів соціально-культурної сфери, виконання інвестиційних проектів, утримання та будівництва об’єктів комунальної власності, збільшення видатків на природоохоронні заходи, та придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та які потребують поліпшення житлових умов. Загальний обсяг міського бюджету збільшується на 6 млн грн. Управлінню соціального захисту населення виділено  980 тис. грн за рахунок субвенції  з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа. За фінансової підтримки депутатів Полтавської обласної ради Вячеслава Мінязева (160 тис. грн) та Дмитра Спатаря (160 тис. грн) управлінню охорони здоров’я виділено 332 тис. грн на придбання наркозної станції. Відділу освіти виділили 480 тис. грн, у тому числі: на улаштування системи автоматичної пожежної сигналізації для ДНЗ «Горобинка» за пропозицією депутатів Полтавської обласної ради Дмитра Півня – 100 тис. грн, Геннадія Нежурбіди - 160 тис. грн, Сергія Гамзи - 160 тис. грн; ДНЗ «Дюймовочка» - 60 тис. грн за пропозицією депутата Дмитра Півня. Начальник фінансового управління зазначила, що міський бюджет на 2019 рік враховує потреби установ і закладів бюджетної сфери та комунальних підприємств у додаткових фінансових ресурсах. Очільник міста подякував усім депутатам Полтавської обласної ради, які виділили кошти на фінансову підтримку міських проектів.