ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Youth MediaLab»

29.10.2019, 18:11

Вітаю колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, директора Наталію Тягай, автора проєкту вчителя інформатики Олександра Романа з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Youth MediaLab», що відбувся 28 жовтня 2019 року.

 

В якості винагороди школа отримає сучасну техніку, програмне забезпечення та обладнання для облаштування медіастудії для висвітлення своїх напрацювань на Всеукраїнській медіаплатформі Youth MediaLab.

 

Бажаю педагогічному та учнівському колективам ЗОШ №1 успіхів у реалізації нового цікавого проєкту. Сподіваюся на плідну співпрацю.

 

Міський голова Дмитро Биков

 

До відома:

Конкурс започатковано у рамках Всеукраїнської програми розвитку шкільних медіа «Youth MediaLab» Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством інформаційної політики України за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та ГО «Change Communication».

Проєкт передбачає встановлення 20 медіа класів у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіта і створення Всеукраїнської веб-платформи шкільних медіа. Програма, розвитку шкільних медіа в Україні має дати поштовх розвитку цифрових медіа та шкільних редакцій і підвищити рівень цифрової та медійної грамотності серед школярів та молоді, навчити створювати сучасний, цікавий та якісний контент, об’єднати спільноту активних шкільних редакцій та розвивати молодіжну творчість.