Комсомольськ – учасник Всеукраїнського проекту «Майданс»

12.07.2011, 11:44

null

11 липня у великій залі виконкому відбулось засідання організаційного комітету щодо участі міста Комсомольська у другому сезоні Всеукраїнського проекту «Майданс». Засідання оргкомітету провели міський голова С.А.Супрун та заступник міського голови Л.М.Биндич, яка є координатором з організації проекту в Комсомольську.
5 липня в нашому місті пройшов перший кастинг по відбору учасників. Тренери-хореографи Світлана та Максим Цимбали вже зареєстрували для участі в проекті 150 комсомольчан. Наприкінці липня відбудуться останні кастинги з тим, щоб набрати ще 100 чоловік. Наше місто виступатиме в парі з командою міста Полтави, яка теж матиме 250 учасників. Таким чином буде сформована команда Полтава – Комсомольськ загальною кількістю 500 учасників.
В масштабному шоу беруть участь команди з 12 міст України, які в танцювальних поєдинках змагатимуться за здійснення головної мрії свого міста, на реалізацію якої переможець отримає 1 млн.грн. Під керівництвом досвідчених та відомих хореографів учасники проекту готують танцювальні постановки, які потім представляють на головній площі України – Майдані Незалежності. Шоу транслюватиме телеканал «Інтер», проїзд та проживання учасників – за рахунок телеканалу «Інтер».
В ході засідання оргкомітету міський голова С.А.Супрун дав доручення керівникам відповідних підрозділів по організації підготовки проекту та націлив усіх на серйозну роботу. Заступник міського голови Л.М.Биндич ознайомила присутніх з планом заходів з підготовки та участі міста Комсомольська у другому сезоні Всеукраїнського проекту «Майданс». На засіданні оргкомітету були обговорені питання фінансування, проведення кастингу, участі в трешах, проведенні генеральної репетиції та інші важливі моменти.
Цікаво, що проект «Майданс» відтепер офіційно занесений у «Книгу рекордів Гіннеса» як наймасштабніший і наймасовіший проект у світі.