Проєкт регіонального розвитку «GO GREEN BOX: екостиль Полтавщини»

31.10.2019, 08:06

Полтавщина стала першою з областей України, де вдалося запустити ініціативу Уряду Всеукраїнський громадський бюджет, що передбачає реалізацію проєктів за кошти ДФРР на основі принципів партисипації.

За ініціативи Полтавської обласної ради на Всеукраїнський громадський бюджет Полтавщини подано проєкт регіонального розвитку “GO GREEN BOX: екостиль Полтавщини», що передбачає встановлення у містах області 16 автоматів для збору пластикових пляшок з видачею винагород та 32 контейнерів для відокремленого збору таких небезпечних відходів, як відпрацьовані люмінесцентні лампи, використані елементи живлення та побутові термометри.

Проєкт охоплює всі міста Полтавської області: 6 міст обласного значення (Гадяч, Горішні Плавні, Кременчук, Лубни, Миргород, Полтава) та 10 міст районного значення (Глобине, Гребінка, Зіньків, Заводське, Карлівка, Кобеляки, Лохвиця, Пирятин, Решетилівка, Хорол).

Горішньоплавнівська міська рада просить підтримати дану ініціативу в електронному голосуванні за проєкт, який зареєстрований за номером 8.

Для підтримки необхідно проголосувати в період з 29 жовтня по 13 листопада 2019 року за посиланням